Mali Müşavir milletvekili adayları buluştu

İzmir Mali Müşavirler Odası Başkanı Vedat Adak ve Kurul üyeleri 24 Haziran seçimlerine katılacak olan Meslek Mensubu milletvekili adayları için ‘Destek Kahvaltısı’ düzenledi.

Mali Müşavir milletvekili adayları buluştu
İzmir Mali Müşavirler Odası Başkanı Vedat Adak ve Kurul üyeleri 24 Haziran seçimlerine katılacak olan Meslek Mensubu milletvekili adayları için ‘Destek Kahvaltısı’ düzenledi. Saadet Partisi adayları Şerafettin Kılıç ve Bekir Çalışkan ile İyi Parti adayı Metin Dökmeciler ve Vatan Partisi adayı Sedat Güven'in katıldığı kahvaltıda konuşan Oda Başkanı Vedat Adak;

’24 Haziran seçimlerine katılan meslektaşlarımızın adaylığını destekliyoruz. Parti farkı gözetmeksizin meslektaşlarımızın meclise girmeleri ve milletvekili olarak hizmet vermeleri bizler için önemli. Kendileriyle biraraya gelerek vizyonlarını ve ileriye yönelik projelerini konuştuk. Bu değerli adaylarımızın hem mesleğimize hem de ülkemize yönelik çok önemli çalışmalar yapacaklarından eminiz’ dedi.

Kahvaltıya katılan milletvekili adayları ise böylesine demokratik ve çağdaş bir platformda bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi ve bu centilmenliğin seçimler boyunca da devam etmesini temenni etti.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92