banner112

10 Haziran 2022,Cuma

Koç Burcu
Bugün her şeyi çok fazla kurcaladığınız ve üzerine düşündüğünüz bir gün. Kendinizi biraz daha rahat bırakmalısınız. Ayrıca kıskançlık hissine karşı dikkat!

Boğa Burcu
Bugün yeni bir sosyal çevreye girebilir ya da yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu size gerçekten iyi gelecek. İkili ilişkiler açısından geleceğe yönelik konuşmalar ya da beklentiler olabilir.

İkizler Burcu
Bugün ruh haliniz çok hızlı değişiyor ve çevreniz buna uyum sağlamakta zorlanıyor. Bir konu hakkında kararsızsınız. Başlangıcını ve sonunu göremiyorsunuz kafanızı kurcalayan konuyla ilgili.

Yengeç Burcu
Bugün kendinizi yorgun ve bir şey yapmak istemeyen bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Bu durum bazı işlerinizi ertelemenize neden olabilir. Arkadaşlarla buluşup kafa dağıtmak için güzel bir gün.

Aslan Burcu
Bugün oldukça hoşgörülü ve empatik olmanız gereken bir gün. Sevdiğini insanları anlamaya çalışın, belki de haklılardır, ne dersiniz? Ayrıca mal mülk konusunda baz konular gündeminizde olabilir.

Başak Burcu
Bugün tahammülünüz çok az ve güvenmeyi bir türlü başaramıyorsunuz. Biraz daha rahatlamaya çalışmalısınız. Unutmayın her şeyin en iyisini her zaman siz bilemezsiniz.

Terazi Burcu
Bugün dostlarınızla ve sevdiklerinizle toplanıp keyifli zaman geçirmek adına harika. Oldukça sosyal olduğunuz bir gerçek ve ortamınızın aranan ismi sizsiniz. Tadını çıkartın.

Akrep Burcu
Bugün sevdiklerinizle birlikte olduğunuzda bile aklınızda hep iş ile ilgili çözümlenecek konular olacak. Hem ailenizle ve sevdiklerinizle olmayı çok isteyip, hem de kafanızda iş konuları olunca çok keyif alacağınız bir gün olmayabilir. Sevdiğiniz kişinin fedakarlıklarını görmezden gelmeyin.

Yay Burcu
Bugün eşinizin veya hayatınızda olan kişiyi dinlemeniz gereken bir gün. Sizi uyarıyorsa emin olun vardır bir bildiği. Bu defa kulak kabartmaya çalışın. Sevdiklerinizle zaman geçirmeyi de ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu
Bugün sevdiğiniz kişilerin dertlerini dinlemekle ve onlar için üzülmekle geçireceğiniz bir gün olma ihtimali çok yüksek. Ayrıca işle ilgili problemler de canınızı sıkıyor.

Kova Burcu
Bugün stresli ve gergin olacağınız bir gün. Yine de bir kaç dost meclisinden davet alabilir ve sevdiğiniz kişileri kıramayarak onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu
Bugün akrabalarınızın sizin için söyledikleri canınızı biraz sıkacak. Yine de sosyal olacağınız ve sevdiklerinizle eğlenerek kafa dağıtacağınız bir gün sizleri bekliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Velin Radan Tasev
Velin Radan Tasev - 2 hafta Önce

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Özlem hanım