banner112

15 Haziran 2022, Çarşamba

Koç Burcu

İş ile ilgili bugün son derece atiksiniz ve önünüzde kimse duramıyor. Hırsınız ve iddianız ile kendinizi göstereceksiniz. Ancak bunu fevri ve kırıcı değil, daha ılımlı şekilde yapmalısınız.

Boğa Burcu

Bugün kendi içinizde kalmak isteyeceğiniz bir gün. Ancak sosyal çevreniz veya dost meclisiniz buna pek izin vermeyecek gibi.. Anlaşılan bu akşam eğlence var; tadını çıkartın.

İkizler Burcu

Yeni kişiler tanıyıp, yeni bir sosyal ortama giriş yapacağınız günler bugünler. Aşk ve sevgi muhabbetlerinden uzaksınız ancak sosyal hayatınızda çok aktifsiniz. Maddi konular gündemde.

Yengeç Burcu

Bugün bir kısmınız terfi alabilir, bir kısmınız yepyeni iş sözleşmeleri yapabilir ya da kendi işinin başına geçebilir. Önünüzdeki günler kariyer adına harika günler. Başarılarınızla göz önündesiniz.

Aslan Burcu

Kariyer hayatınızın yanı sıra bu dönem ortaklık teklifleri de gündeminizde olabilir. Konu iş olunca dur durak bilmiyorsunuz. Çok yoğunsunuz belki biraz yorgun ama sonucuna değecek emin olun. Verdiğiniz her karar tam isabet!

Başak Burcu

Bugünlerde karşınıza gelip geçici yaz aşkları çıkabilir. Ve siz yaz ortasında karalar bağlayabilirsiniz aman dikkat. Özgür ruhlu, bağlanmaya müsait olmayan kişilere çekilebilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu dönem yaptığınız tercihleri çok önemli. O yüzden lütfen akıllıca kararlar verin. Gözler sürekli üstünüzde; ışıl ışıl parlıyorsunuz. İş hayatınızda yolunuu açacak kişilerle tanışabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bugün iş anlaşmaları, mülakatlar ve iş sözleşmeleri için harika bir gün. Ayrıca yepyeni ortamlara girip, gerçekten kendinizi bulduğunuzu ortamlara dahil olabilirsiniz.

Yay Burcu

Her açıdan çok güçlü bir aşk kapınızda.. Hem kariyer hayatı, hem maddi gücü, hem gösterişli görünüşü ile sizi büyüleyecek. Ancak siz yine de temkinli adım atın. Yavaş yavaş hedefinize doğru ilerliyorsunuz.

Oğlak Burcu

Bugün her şey istediğiniz gibi ilerleyecek. Yepyeni ortamlarda güzel iletişimler kurarak hoş bir sosyal çevre kazanabilirsiniz. Kendinizi enerjik hissedeceksiniz.

Kova Burcu

Bugün enerjiniz çok yüksek ve bu durum sosyal çevrenize çok güzel yansıyor. İkna kabiliyetinizi en üst düzeyde kullanacağınız bir gün; lütfen bunu değerlendirin. Bazı konularla ilgili ciddi kararlarınız veya adımlarınız var.

Balık Burcu

Bir müddettir iş arkadaşlarıyla olan ilişkileriniz biraz sekteye uğradıysa çok güzel toparlıyorsunuz. Şimdi sosyal çevrenizde de iş çevrenizde de çok daha ılımlı ve anlayışlısınız. Bu durum yapıcı yönde size geri dönecek.

YORUM EKLE

banner101

banner100