Axa Sigorta Kupası şampiyonluğu mücadelesine katılan Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit, Vakıfbank,THY takımlarına hafta sonu televizyon karşısında voleybol şöleni izlettikleri için teşekkür ederiz. Ankara Spor Salonu'nda seyirci rekoru kıran takımlarımız gerçekten dünya çapında oyuncular ile büyük keyif verdiler. Hafta içinde de Arkas, Halkbank, Fenerbahçe ve Ziraat Bankası erkek takımları Bursa’da Kupa Voley Şampiyonluğu için yarışacaklar. Voleybol Federasyonu İzmir’e güzel bir organizasyon verecektir.

-İzmir’de kulüp başkanlarımız ve ticaret yapan çok büyük şirketlerimiz ve iş adamlarımız İzmir için toplanarak plan ve projeler geliştirmelidir.
-Ticaret odası Başkanı Sayın Mahmut Özgener de voleybol spor geçmişi olan bir iş insanı olarak gerekli desteği ve bilgilerini İzmirli iş dünyası ile paylaşmak isteyecektir.
- Haydi Karşıyaka, haydi Göztepe önümüzdeki yıl Sultanlar Ligi'ne çıkın ve İzmir’de dünya çapında oyuncuları buluşturun ve büyük gururu yaşayalım salonları KAF KAF ,GÖZ GÖZ diye inletelim
- Altekma voleybol takımımızda daha önce yarıştığı Efeler Ligi'ne tekrar çıktı artık 2 takımla            yarışacağımız ligde başarılar dileriz.