2024-2025 sezonu Göztepe spor kulübünün 100.kuruluş yılına denk gelecek.
Bu yıl İzmir’in 2 köklü kulübü Göztepe ve Karşıyaka Playoff a dahi kalamadı. Herkes bunun asıl sebebinin, futbol branşının kulüp bütçesinin en büyük kısmını aldığını ve o yüzden diğer branşlarda başarı gelmediğini söyler.
   Ancak hedefini sultanlar ligi olarak belirleyen ve teknik ekibinden masörüne kadar takımını her anlamda hazırlayan kulüpler,  hem avantajlı hem de caydırıcı olurlar. Diğer ekiplerin yatırım yapma hevesini bile kırabilirler.
Lige çıkmak, hem ekip çalışması hemde vizyon işidir. Çalışmalar sadece "Biz bu yıl lige çıkmak istiyoruz" diyerek yapılırsa, altı doldurulmazsa bütçeler boşa gidiyor.
Ligde profesyonel kadrolara yer verirseniz ve başarı ile birlikte sponsor ve kulüp gelirleri inanılmaz derecede artarak kulübe güç ve vizyon katar.
 Tecrübeli ve başarılı antrenör tercih eden ve uzun yıllar oyuncu alt yapısına önem  veren  kulüpler Türkiye’de çok olmasa da, yurt dışında çok örnekleri var. Kulüplerimiz, oyuncu yetiştiren ekipler olmalı, oyuncu öğüten değil. Yetiştirici antrenörlere gereken değer verilirse, kulüpler mutlu sporcular kulübü olur.
   İzmirli voleybolseverler, 2 önemli güç Göztepe ve Karşıyaka’yı önümüzdeki yıl Sultanlar liginde görmeyi çok istiyor.
  Rekabet olsun,centilmence mücadele olsun,voleybola yatırım olsun, İzmir ekonomisine can versin, hayat versin.
Yönetimlerin projelerini en kısa zamanda voleybol ve spor kamuoyu ile paylaşmaya davet ediyorum.
 Önümüzdeki günlerde bu konuda fikirlerimi paylaşmak istiyorum haftaya görüşmek üzere.