Özdağ, Kılıçdaroğlu ile görüşmelerinin olumlu devam ettiğini belirterek, sığınmacı sorunu, Anayasa’nın 4 maddesi ve terörle mücadele konularında protokol hazırladıklarını ifade etti. Özdağ, “Türk milliyetçisi dava arkadaşlarıma çağrımdır: Türk yurdu Anadolu istila altında. Tarafımızı aydınlıktan yana seçelim” dedi.

Türk Devletleri Teşkilatı'ndan tebrik mektubu Türk Devletleri Teşkilatı'ndan tebrik mektubu

Terörle mücadeleye sıfır tolerans

Özdağ, terörle ilintili yerel yöneticilerin yerine kayyum atanması imkanının her zaman olması gerektiğini savundu. Özdağ, “Biz terörle ilintili hiçbir siyasi yapılanmanın siyaseten meşru olmadığını düşünüyoruz. Zafer Partisi’nin olduğu yerde terörle mücadele ve Türkiye’nin güvenliği güven altındadır” diye konuştu.

Özdağ ve Oğan arasında Cumhurbaşkanı Seçimi farkı

Özdağ, bu akşam bir görüşme daha yapacaklarını ve yarın ortak bir açıklama yapmayı planladıklarını duyurdu.

Cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık

Özdağ, partisinin Kılıçdaroğlu ile görüşmelerinin olumlu devam ettiğini belirterek, sığınmacı sorunu, Anayasa’nın 4 maddesi ve terörle mücadele konularında protokol hazırladıklarını ifade etti. Özdağ, “Türk milliyetçisi dava arkadaşlarıma çağrımdır: Türk yurdu Anadolu istila altında. Tarafımızı aydınlıktan yana seçelim” dedi.

Oğan: Erdoğan’ın yanındayım

Öte yandan Zafer Partisi’nin ilk turdaki adayı Sinan Oğan ise Erdoğan’ı destekleme kararı aldığını açıkladı. Oğan, “Türkiye’nin geleceği için Erdoğan’ın yanındayım” diye konuştu. Oğan’ın bu kararı Ata İttifakı bileşenlerinden Adalet Partisi tarafından da eleştirildi.