Murat Övüç, bir dönem televizyon programı sunmuş ve sinema filmlerinde oynamış olan bir isimdir. İnstagram üzerinden yayınladığı bazı videolarla dikkat çekti ve son paylaşımı nedeniyle tepki çekti ve konuşulan bir isim haline geldi. Yaptığı açıklamadan sonra, Murat Övüç'ün hayatı ve biyografisi merak konusu oldu. Ayrıca, otel ve restoran işletmeciliği de yapmaktadır.İşte, Murat Övüç'le ilgili merak edilen bilgiler...

Mozilla yapay zeka piyasasına el attı Mozilla yapay zeka piyasasına el attı

Murat Övüç, sosyal medya platformlarındaki videolarıyla devamlı olarak ilgi çekmeye devam ediyor. Bazı söylemleri nedeniyle tepki çeken Murat Övüç, magazin gündeminde yer aldı ve biyografisi de güncel konular arasında yer aldı. Peki, Murat Övüç, bir dönem televizyon programı sunan ve birçok programa da katılan bir isimdir. Kimdir ve nereden gelir? İşte, Murat Övüç hakkında bazı bilgiler.

Murat övüç kaç yaşında

Murat Övüç Kimdir?

Murat Övüç, 1968 yılında Van'da dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Üç kız kardeşi ve bir erkek kardeşi bulunan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğüdür. 7 yıllık evli olduğu eşinden 19 yaşında bir oğlu bulunan Murat Övüç, Beyoğlu bölgesinde bir otel ve restoran işletmeciliği yapmaktadır.

Murat Övüç, ayrıca Sedat Kapurtu tarafından yönetilen "Benim Adım Osman" adlı komedi filminde de oyuncu olarak rol almıştır. Film, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girdi.