Değerli okurlarım sizlere son yazımı paylaşmaktan ötürü üzüntü ve bir o kadar da memleketime geri dönmenin sevinci ile iki ayrı duyguyu birden yaşadığımı söylemek isterim.

Evet bugün itibari ile sizler ile son yazım olduğu için kısa ve öz bir şeyler yazarak haklarınızı helal etmenizi isteyeceğim.
Değerli İzmir, değerli arkadaşlarım, kısa zamanda tanıyıp da iyi ki tanımışım dediğim İzmir’in güzel cemiyet insanları, başta İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi Hanımefendi olmak üzere tüm İzmir Gazeteciler Cemiyeti üylerine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. 
Deprem süresince bana ve aileme desteklerini esirgemeyen güzel yürekli insanlar bilin ki Malatya’da bir kapınız, bir eviniz var. 
Malatya sınırları doğrultusunda nerede olursanız olun bir telefon kadar yakın olduğumu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin bir evinin de Malatya’da olduğunu unutmayın lütfen. 
Sizleri en kalbi duygularımla sevgi ve muhabbetle, aydınlık yarınlar ile selamlarken yazıma Malatyalıların tabiri ile ‘Allahınıza kurban olurum’ sözleri ile son vermek istiyorum. 
Her şey için bir kez daha çok çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. 
Hoşçakalın…