Islak Burunlar’a Yaşarlı gençlerden yardım eli

Kemalpaşa’daki Islak Burunlar Köpek Bakımevi’ni ziyaret eden Yaşarlı gençler, soğuklar bastırmadan eksiklerin giderilmesi için kolları sıvadı

Islak Burunlar’a Yaşarlı gençlerden yardım eli

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ile Yaşar Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, hayvansever gençlerin yolu bu kez Kemalpaşa’da bulunan Islak Burunlar Köpek Bakımevi’ne düştü. Gönüllülerin yardımları ile 100’ün üstünde köpeğe ev sahipliği yapan bakımevini kışa hazırlayan Yaşarlı ekibe HAYTAP Temsilcisi Meral Örüç eşlik etti. Ekip, padokları onardı, bahçenin bakımına yardımcı oldu ve canların da ihtiyaçlarının giderilmesine destek verdi.

Tüm gönüllüleri bekliyoruz

Ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Islak Burunlar Hayvan Koruma Derneği Başkanı Fatma Gülten, sosyal medya üzerinden şu paylaşımı yaptı:

“Hepinize çok ama çok teşekkür ederiz. Harikasınız. Biz iki kardeş elimizden geleni yapsak da daha sıklıkla yardıma gelen gönüllüleri bekliyoruz. Canlarımız için çok yapılacak işler var. Havalar iyice soğumadan padokların etrafının branda ile kaplanması lazım soğuğu kessin diye ve padoklara kum atılması lazım.”

YORUM EKLE