banner135

İzmir Bakırçay Üniversitesi araştırma görevlisi alıyor

İzmir Bakırçay Üniversitesi, 15 araştırma görevlisi alınacağını duyurdu. Üniversite, alımların 31 Ağustos'ta resmi gazetede yayımlandığını bildirdi.

İzmir Bakırçay Üniversitesi araştırma görevlisi alıyor

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; 2547 sayılı Kanun’un 50/d maddesi ve 09/11/2018 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında öğretim elemanı alınacak.

Adayların, başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde şahsen ya da posta ile başvuru adresine teslim etmeleri gerekmektedir. Detaylı bilgilere www.bakircay.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Başvuru için gerekli belgeler:
1- Başvuru formu, (www.bakircay.edu.tr adresinden ulaşılabilir.)
2- Özgeçmiş,
3- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,
4- Nüfus cüzdanı fotokopisi,
5- Lisans/yüksek lisans diplomalarının onaylı sureti veya e-Devlet çıktısı, (yabancı öğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösterir belge)
6- Lisans ve yüksek lisans transkript belgelerinin onaylı sureti veya e-Devlet çıktısı,
7- Öğrenci belgesi onaylı sureti veya e-Devlet çıktısı, (İlan tarihi itibarıyla alınmış olmalıdır.)
8- Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf,
9- ALES puanı belgesi,
10- Yabancı dil puanı belgesi,
11- HİTAP Hizmet belgesi onaylı sureti veya e-Devlet çıktısı, (halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile daha önce çalışıp ayrılmış olanlar getirecektir.)

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100