Turgut Uçar'ı kaybettik

İzmir’in son dönemlerde yetiştirdiği önemli futbolcularından ve teknik adamlarından Turgut Uçar bu akşam saatlerinde hayata veda etti.

Turgut Uçar'ı kaybettik

İzmir’in son dönemlerde yetiştirdiği önemli futbolcularından ve teknik adamlarından Turgut Uçar bu akşam saatlerinde hayata veda etti. Uçar 24 Aralık'ta beynine giden damara pıhtı atması nedeniyle acil olarak hastaneye kaldırılmıştı.

Kent Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Turgut Uçar, bütün müdahalelere rağmen bu akşam saatlerinde vefat etti.

54 yaşındaki teknik adam, futbolculuk yıllarında Altay, Karşıyaka, Trabzonspor, Gaziantepspor, Balıkesirspor ve Soma Linyitspor’da forma giymişti. Uçar Altay ve Karşıyaka dışında Akhisarspor, Adanaspor, Uşakspor, Yimpaş Yozgat, Karabükspor, Tokatspor, İskenderun DÇ, Bandırmaspor'da teknik direktörlük yapmıştı.

İzmir spor camiasını üzüntüye boğan vefat haberinden sonra sevenleri hastaneye akın ederken Uçar'ın naaşı yarın Bostanlı Beşikçioğlu Camii'nde ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazından ardından toprağa verilecek.

YORUM EKLE

banner97

banner101

banner96

banner100