Süper Amatör'de Play Off başlıyor

Süper Amatör Lig'de Play Off heyecanı bugün başlıyor.

Süper Amatör'de Play Off başlıyor

Bayındırspor, Yamanlar Esenspor, Çeşme Belediyespor, İzmirspor, Ceyhan Altınyıldızspor ve Aliağa Futbol'un, Süper Amatör Lig'den Bölgesel Amatör Lig'e çıkmak için mücadele edeceği Play Off' maçları yarın başlıyor.

Süper Amatör Lig'de Play Off heyecanı yarın başlıyor. Bu sezon şampiyonluk için iddialı bir ekip oluşturmasına rağmen normal sezonu üçüncü bitirerek Play Off'lara katılan İzmirspor yarın ilk maçında Çeşme Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Karşıyaka Efsaneler Sahası'nda zorlu karşılaşma saat 16.00'da başlayacak. Gruptaki diğer karşılaşmada aynı saatte Yamanlar Esenspor'un konuğu Bayındırspor olacak. Bu mücadelede yusuf Tırpancı Sahası'nda oynanacak. Favori isimlerden Aliağa da saat 16.00'da Çiğli Atatürk Sahası'nda Ceyhan Altınyıldız ile kozlarını paylaşacak. Play Off maçları yarın başlayıp 18 Nisan’da sona erecek. Her takımın tek devre usülüyle 5 maç yapacağı statüde grubunu 1. sırada bitiren takım Bölgesel Amatör Lig’e yükselecek. Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta şampiyonluğa yakın olan Ödemiş ya da Torbalıspor’un 3. Lig’e yükselmesi halinde ise Süper Amatör Lig’de grubu 2. tamamlayan ekip de direkt BAL’ın yolunu tutacak. Bu durumda 8. Grup’ta İzmirliler sıralamasını 2. bitiren ekip Play Out oynamadan direkt ligde kalacak. Süper Amatör Lig Play Off’larını 3. tamamlayan ekip ise BAL 9. Grup’ta İzmir sıralamasında 2. sırada bitiren takımla eşleşip Play Out oynama hakkı kazanacak.

Play Off Programı


30 Mart Cuma saat 16:00: Yamanlar Esenspor-İzmirspor, (Yusuf Tırpancı Sahası)
Aliağa FK-Bayındırspor (Karşıyaka Efsaneler Sahası), Ceyhan Altınyıldız- Çeşme Belediye (Çiğli Atatürk Stadı).
5 Nisan 2018 saat 16:00: Aliağa FK-Yamanlar Esenspor (Yusuf Tırpancı Sahası),
İzmirspor-Ceyhan Altınyıldız(Karşıyaka Efsaneler Sahası), Bayındırspor- Çeşme Belediyespor (Çiğli Atatürk Stadı).
11 Nisan saat 16:00: Yamanlar Esenspor- Ceyhan Altınyıldız (Yusuf Tırpancı Sahası), Çeşme Belediyespor- Aliağa FK (Karşıyaka Efsaneler Sahası), Bayındırspor- İzmirspor (Çiğli Atatürk Stadı).
18 Nisan Çarşamba: Çeşme Belediye-Yamanlar Esenspor (Yusuf Tırpancı Sahası), Ceyhan Altınyıldız- Bayındırspor (Çiğli Atatürk Sahası), Aliağa FK- İzmirspor (Karşıyaka Efsaneler Sahası).
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 16:09
YORUM EKLE