banner112

Kaf Kaf'ta Harun maziyi arattı

Soner Tolungüç ve Mesut Toros döneminde Karşıyaka'nın jokeri olan Harun Atalay, bu sezon İbrahim Cezayir döneminde istediği forma şansını bir türlü bulamadı.

Kaf Kaf'ta Harun maziyi arattı

Geçtiğimiz sezonlarda Karşıyaka'nın en çok forma giyen isimlerinden biri olan Harun Atalay, 2020-2021 sezonunu istediği gibi geçiremedi. Soner Tolungüç ve Mesut Toros döneminde Karşıyaka'nın jokeri olan Harun Atalay, bu sezon İbrahim Cezayir döneminde istediği forma şansını bir türlü bulamadı. Genç futbolcu yakalandığı koronanın da etkisiyle vasat bir sezon geçirdi.Kaf Kaf altyapısından yetişip, 2017 yılından beri A takımda mücadele eden 24 yaşındaki orta saha, bu sezon en az 11'de sahaya çıktığı dönemi geçirdi. 2017-18 sezonunda 8, 2018-19'da 20, 2019-20'de de 12 kez 11'de şans bulan Harun, bu yıl sadece 7 defa as kadroda görev aldı. Koronavirüse de yakalanmasının etkisiyle zor günler geçiren genç futbolcu, yeşil kırmızılı takıma istediği katkıyı veremedi. Harun ile birlikte Namık Barık Çelik de geçen sezonu aratan bir performans sergiledi.

En agresif Cenk

2019-20 sezonunda 22 karşılaşmada 4 gole imza atan 23 yaşındaki kanat oyuncusu, geçen yıl 29 mücadelede sadece 2 kez ağları havalandirebildi. İki oyuncu da gelecek sezon üstüne koyarak daha iyi bir performans sergilemek amacında. Öte yandan İzmir ekibi 3. Lig'in en centilmen takımlarından biri oldu. Sezon boyunca 5 kez kırmızı kart gören Kaf Kaf, 74 kez sarı kartla cezalandırıldı. Karşıyaka'nın en agresif ismi 2 kırmızı kart, 3 sarı kart gören deneyimli savunmacı Cenk Özbey oldu. Kaf Kaf'ta Başkan Turgay Büyükkarcı ile Teknik Direktör İbrahim Cezayir bu hafta içinde önemli bir görüşme gerçekleştirecek. Futbol takımının geleceğini ilgilendiren toplantıda, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Cezayir ile yol planı, transfer yasağı ile ilgili yeni gelişmeler ve gidecek-kalacak isimler konuşulacak.

YORUM EKLE

banner97

banner96