Bucaspor'a CHP'li Yücel'den destek sözü

CHP İzmir İl başkanı Deniz Yücel, sarı lacivertlileri ziyaret etti. Başkan Ahmet Doğan, Deniz Yücel’den destek sözü aldıklarını belirtti.

Bucaspor'a CHP'li Yücel'den destek sözü

Yaşadığı maddi ve sportif sorunlar sebebiyle sıkıntılı bir süreç geçiren Bucaspor'a Cumhuriyet Halk Partisi'nden destek geldi. CHP İzmir İl başkanı Deniz Yücel, sarı lacivertlileri ziyaret etti. Başkan Ahmet Doğan, Deniz Yücel’den destek sözü aldıklarını belirtti.

Yapılacak bir organizasyonla Bucaspor’a destek verileceğini ifade eden Doğan, Deniz Yücel’e ve takımın sürekli yanında bulunan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya teşekkürlerini iletti. Doğan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “2. Lig statüsünde mücadele eden kulübümüzde dışarıdan bir gelir kaynağı olmaması ve düzenli maddi desteğin sağlanamaması, görünmeyen bir buzdağı olan FIFA borçlarını üstlenen yönetimimizin iç borçlarda zorlanmasına neden olmuştur. Başkanımız durumumuzu izah etmek ve destek istemek için CHP İl Başkanı Sayın Deniz Yücel’e ziyarette bulunmuş ve kendisinden kısa vadede yapılacak bir organizasyonla Bucaspor’umuza destek olunacağı sözünü almıştır. Bu kapsamda yapılacak olan organizasyon için bizlere umut vadeden Sayın Deniz Yücel’e ve her türlü desteği ile yanımızda olacağını ileten Sayın Belediye Başkanımız Levent Priştina’ya şimdiden teşekkürlerimizi iletiyorum."

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2018, 17:09
YORUM EKLE