AKP İzmir İl Başkanı Sürekli'den Ankara mesaisi

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 3 günlük Ankara programı gerçekleştirdi. İzmir için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Sürekli, "İktidarımız süresince İzmir'in ve İzmirlinin ihtiyaçları doğrultusunda güzel kentimize önemli yatırımlarda bulunduk. Halen devam eden yatırımlara ek olarak yeni projeler üzerine de verimli toplantılar gerçekleştirdik" dedi.

AKP İzmir İl Başkanı Sürekli'den Ankara mesaisi

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin 3 günlük Ankara programı, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in başkanlığında düzenlenen İl Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı ile başladı. Teşkilat ve üye çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantının ardından Sürekli AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan'ı ziyaret etti. Daha sonra Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile bir araya gelen Sürekli, İzmir'deki proje ve yatırımlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

'İZMİR İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ'
İzmir'in 25 yıldır CHP tarafından yönetilmesine rağmen kentin ve İzmirlinin ihtiyaçlarını karşılayacak yatırım ve projelere AKP hükümetlerinin imza attığını dile getiren Sürekli, "İzmir'e şöyle bir baktığınızda, kentin gelişmesine ve İzmirlinin yararına olacak projeleri AK Parti hükümetlerinin yaptığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ziyaretlerimizin ana gündem maddesi; İzmir'e daha fazla ne yapabiliriz, daha çok nasıl yatırım yaparız? oldu. Birileri iş üretmeyip, İzmir'in İzmirlinin çığlığına kulak tıkayıp mazeretlerin arkasına saklanadursun, biz İzmir için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'nden Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü görevine atanan Dr. Burak Öztop'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sürekli, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen 157'nci Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı. Sürekli, Ankara programının son gününde, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer'i ziyaret etti. Daha sonra ise il başkan yardımcılarıyla Genel Başkanvekili ve son Başbakan Binali Yıldırım ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u ziyaret eden Sürekli, "İzmir'imizin selamlarını ilettik. İktidarımız süresince İzmir'in ve İzmirlinin ihtiyaçları doğrultusunda güzel kentimize önemli yatırımlarda önemli yatırımlarda bulunduk. Ziyaretlerimizde halen devam eden yatırımlara ek olarak yeni projeler üzerine de verimli toplantılar gerçekleştirdik. İzmir'in hak ettiği noktaya gelmesi için azim ve kararlılıkla gayret sarf etmeyi sürdüreceğiz" diye konuştu.(DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100