Vali Sezer, ilçeye bağlı Çamlıca köyünde muhtarlarla buluştu. İlçede geçen ay yapılan toplantıda gündeme gelen konular ile ilgili başlatılan ve tamamlanan çalışmaları değerlendiren Sezer, vatandaşa yapılacak hizmetler için kurum ayrımı yapmadıklarını söyledi. Sezer, “Sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bu sene 25 km’lik bir yolu hava şartları iyi olduğu takdirde bitireceğiz. Seneye de 150 km’lik bir sıcak asfalt yapacağız. Hedefimiz, başta grup yolları olmak üzere, 3 sene içerisinde bütün köylerimize sıcak asfalt yol yapmak. Artık sathi kaplama yolu bir kenara bırakmak istiyoruz.15-20 yıl dayanabilecek son derece kaliteli yolları vatandaşlarımıza bir eser olarak bırakmak istiyoruz” dedi.

Vali Sezer, ilçe programı kapsamında yaptığı muhtarlar buluşmasının ardından Beğendik ve Yenimuhacir belde belediye başkanlarını ziyaret ederek sunulan hizmet ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Trafikte uyuyakalan ehliyetsiz sürücüye 4 bin 64 TL ceza kesildi Trafikte uyuyakalan ehliyetsiz sürücüye 4 bin 64 TL ceza kesildi

Kaynak: DHA