Yılbaşına sayılı günler kala, yurt içi ve yurt dışında sahne alacak ünlü sanatçıların programları da belli oldu. Yılbaşının pazar akşamına denk gelmesi nedeniyle 3 günlük tatil fırsatı oluşan bu yıl, tur operatörleri ile oteller, erken rezervasyon indirimleriyle cazip seçenekler sunuyor. Bu seçenekler arasında, yılbaşını ünlü sanatçıların konserleriyle kutlamak isteyenler için de birçok alternatif var. İşte, yılbaşında sahne alacak ünlüler ve konser mekanları:

Tarkan ve Melek Mosso Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan, yılbaşında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hayranlarıyla buluşacak. Tarkan, 31 Aralık gecesi Girne’deki Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alacak. Tarkan’ın konseri için oteldeki tüm odaların dolu olduğu ve biletlerin tükendiği belirtildi. Tarkan’ın konserine katılmak isteyenler, oteldeki diğer etkinliklere katılmak için paket fiyatlarından yararlanabilecek. Tarkan’ın konseri öncesi, sahnede Melek Mosso da yer alacak. Melek Mosso, alternatif müzik tarzıyla son yıllarda dikkat çeken bir isim olarak, Tarkan’ın konserine renk katacak. 

Meçhul Paşa 11 Aralık 2023, Pazartesi, 20:30 İstinyeArt Performans Arena'da Meçhul Paşa 11 Aralık 2023, Pazartesi, 20:30 İstinyeArt Performans Arena'da

Ebru Gündeş ve Sibel Can Antalya’da

Antalya, yılbaşında sahne alacak ünlü sanatçıların en çok tercih ettiği şehirlerden biri oldu. Antalya’da yılbaşında sahne alacak iki ünlü isim de Ebru Gündeş ve Sibel Can. Ebru Gündeş, yılbaşında Akrones Thermal Hotel’de konser verecek. Ebru Gündeş’in konseri için oteldeki tüm odaların dolu olduğu ve biletlerin tükendiği belirtildi. Ebru Gündeş’in konserine katılmak isteyenler, oteldeki diğer etkinliklere katılmak için paket fiyatlarından yararlanabilecek. Ebru Gündeş, yılbaşında seslendireceği şarkılarla hayranlarını coşturacak. 

Sibel Can ise, yılbaşında Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa’da konser verecek. Sibel Can’ın konseri için oteldeki tüm odaların dolu olduğu ve biletlerin tükendiği belirtildi. Sibel Can’ın konserine katılmak isteyenler, oteldeki diğer etkinliklere katılmak için paket fiyatlarından yararlanabilecek. Sibel Can, yılbaşında seslendireceği şarkılarla hayranlarını büyüleyecek. 

Deniz Seki Afyonkarahisar’da

Deniz Seki, yılbaşında Afyonkarahisar’da hayranlarıyla buluşacak. Deniz Seki, 31 Aralık gecesi Korel Thermal Resort Clinic Spa’da sahne alacak. Deniz Seki’nin konseri için oteldeki tüm odaların dolu olduğu ve biletlerin tükendiği belirtildi. Deniz Seki’nin konserine katılmak isteyenler, oteldeki diğer etkinliklere katılmak için paket fiyatlarından yararlanabilecek. Deniz Seki, yılbaşında seslendireceği şarkılarla hayranlarını eğlendirecek. 

Ümit Besen Mersin’de

Ümit Besen, yılbaşında Mersin’de hayranlarıyla buluşacak. Ümit Besen, 31 Aralık gecesi Jura Hotels Afyon Thermal’de sahne alacak. Ümit Besen’in konseri için oteldeki tüm odaların dolu olduğu ve biletlerin tükendiği belirtildi. Ümit Besen’in konserine katılmak isteyenler, oteldeki diğer etkinliklere katılmak için paket fiyatlarından yararlanabilecek. Ümit Besen, yılbaşında seslendireceği şarkılarla hayranlarını duygulandıracak.

DİĞER ÜNLÜLER

Antalya'nın turizm merkezi Belek'te Özcan Deniz, Ebru Gündeş ve Gökhan Tepe, Kemer'de Sibel Can, Volkan Konak, Erol Evgin, Fatih Erkoç ve Karsu, Lara'da Nez ve Tayfun, Kundu'da Burak Yeter, Bülent Serttaş ve Işın Karaca sahneye çıkacak. Afyonkarahisar'daki termal otellerde Cenk Eren, Ahmet Selçuk İlkan, Bendeniz, Ferman Toprak, Deniz Seki, Yılmaz Morgül ve Cengiz Kurtoğlu, Mersin'de Ümit Besen ve Ozan Orhon, Çeşme'de Simge Sağın, Sapanca'da Hülya Avşar ve Ferhat Göçer, Kars- Sarıkamış'taki kayak otellerinde Merve Özbey ve Sinan Güleryüz, Bolu-Abant'ta ise Rober Hatemo ve Zara konserleri olacak.

Kaynak: haber merkezi