Üniversite tercih günleri başlıyor

Üniversite tercih günleri başlıyor
Buca Belediyesi öğrencilerin üniversite tercihlerini belirlemede destek olmak amacıyla “ Üniversite Tercih Günleri” düzenliyor. Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde düzenlenecek tercih günlerinden tüm Bucalı üniversite adayları yararlanabilecek. Öğrencilerin gelecekleri için atacağı  büyük adımda yol gösterecek olan destek programı, 1 Ağustos’ta başlayıp 18 Ağustos’a kadar devam edecek.

Buca Belediyesi’nin ailelerin eğitim giderlerine destek olmak amacıyla projelendirip, yılda 1000 öğrenciye ücretsiz ders desteği verdiği Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi (BEM)  “Üniversite Tercih Günleri” düzenliyor.

Belediye’nin açtığı ücretsiz ders desteği programından yararlanan öğrencilerin yanı sıra Bucalı tüm üniversite adaylarının başvurabileceği destek programı 1 Ağustos’ta başlayacak. Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi “Üniversite Tercih Günleri” programı ile öğrencilerin doğru ve bilinçli tercih yapabilmesi amaçlanıyor.

Rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde verilecek olan hizmet 1- 18 Ağustos tarihleri arasında 12.00- 17.30 saatlerinde verilecek.
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 10:25
YORUM EKLE

banner92