banner109

Taksicilerden Başkan Selvitopu'na teşekkür

Taksicilerden Başkan Selvitopu'na teşekkür
İzmir Taksi Sahipleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Pala, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Pala, Karabağlar'a ve taksicilere vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Selvitopu’na teşekkür plaketi takdim etti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, taksici esnafının sesini duyurmak ve sıkıntılarını çözüm bulmak için bir yıl önce kurulan İzmir Taksi Sahipleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Pala ve Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Özdemir'i makamında kabul etti. Ziyarette, Karabağlar'ın gelişim sürecinin yanı sıra ilçede taksicilerin yaşadıkları sorunlar ele alındı.

Amacımız taksici esnafın sorunlarına çözüm bulmak

Dernek Başkanı Pala, Karabağlar'daki kulübesi olmayan duraklarla ilgili Başkan Selvitopu ile bilgi alışverişinde bulundu. İzmir'de taksici esnafın gelirlerinin artırılması için de çalışmalarda bulunacaklarını ifade eden Pala, öncelikli hedefin taksici esnafın sorunlarına çözüm bulmak olduğunu belirtti. Pala ayrıca, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nun ilçede başarılı çalışmalara imza attığını ve Karabağlar halkı tarafından çok sevildiğini de dile getirdi.

Sivil toplum kuruluşlarının projelerini önemsiyoruz

Başkan Selvitopu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karabağlar’da bugüne kadar gerçekleştirdikleri projeler ve bundan sonra yapacakları çalışmalar hakkında Pala ve Özdemir’i bilgilendirdi. Göreve geldiği günden bu yana Karabağlar’ı açık, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla yönettiğini, bundan sonra da bu anlayışı sürdüreceklerini belirten Selvitopu, sivil toplum örgütleriyle de koordineli olarak çalıştıklarını, onların projelerini önemsediklerini söyledi. Ziyarette Başkan Selvitopu ayrıca, ilçede yaşanan gelişim sürecini anlattı ve yeni imar planları konusunda da bilgilendirmede bulundu. Selvitopu son olarak İzmir Taksi Sahipleri Derneği Yönetim Kurulu’na çalışmalarında başarı diledi.

Ziyaretin sonunda Dernek Başkanı Mustafa Pala, Başkan Selvitopu'na Karabağlar'a ve taksicilere vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 11:25
YORUM EKLE

banner97

banner96