Bornova'da şiir buluşması

Bornova'da şiir buluşması
Bornova Belediyesi Yaşlılar Haftası kapsamında yaş almış büyüklerle gençleri Çınar Kafe’de “Cebimde Şiirler” etkinliğinde buluşturdu.

Bornova Belediyesi, Yaşlılar Haftası’nda Bornovalı yaş almış büyüklerle, AHBAP (Anadolu Halk ve Barış Platformu) üyesi gençleri ve üniversite öğrencilerini Çınar Kafe’de “Cebimde Şiirler” etkinliğinde buluşturdu.

Bornova Belediyesi’nin yaş almış büyüklere yönelik olarak hizmete açtığı Çınar Kafe’de düzenlenen etkinlikte, Dost Kart sahibi üniversite öğrencisi Emre Bulgurcu gitarıyla birbirinden güzel şarkılar seslendirdi. Gençlerle yaş almış büyükler önce canlı müzik eşliğinde dans etti, ardından da Orhan Veli’den Atilla İlhan’a, Özdemir Asaf’tan Can Yücel’e onlarca şairin şiirini birlikte okudu.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Tecrübeleriyle gençlere yol gösteren yaş almış büyüklerimizin bu çok özel etkinliğine katılmaktan büyük bir memnuniyet duydum. Yaş almış büyüklerimizin tecrübelerinden yararlanmak çok önemli. Bu nedenle etkinliğimize gençlerimizi de dahil ettik” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 15:58
YORUM EKLE