banner112

İzmir'in ünlü otelinden örnek davranış

İzmir Kaya Termal Convention Otel ve HAYTAP arasında yaklaşık 1.5 yıl önce başlayan işbirliği kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Kurumların örnek çalışması sayesinde her gün yüzlerce canın karnı doyuyor.

İzmir'in ünlü otelinden örnek davranış

Haber/Özge Günerken
Her gün oteldeki yemeklerden arta kalanları özenle ayrıştıran, temizleyen ve sahipsiz canların afiyetle yiyebilmeleri için paketleyen Kaya Termal Otel ve otelin hayvan dostu ekibinin bu gönüllü çabası tüm diğer otel ve kurumlara da örnek teşkil ediyor.

MAMA FİYATLARINA KARŞI İLAÇ GİBİ DESTEK
HAYTAP İzmir Temsilcisi Esin Önder, “Her kuruma örnek olması gereken bir otel Kaya İzmir Thermal Convention. Son 1.5 senedir her gün Kaya Termal-HAYTAP işbirliği ile yüzlerce canı besliyoruz. Yiyecekleri tertemiz şekilde ayrıştırıp, kovalara koyup can dostlara ulaşmasını sağlıyorlar” dedi. Önder, mama fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle sahipsiz hayvanların beslenme sorununun şu an birçok problemin önüne geçmeye başladığını da belirterek, “Mama fiyatlarının tavan yaptığı, hükümetin %18 KDV’yi indirmeyip canları düşünmediği zamanda, Kaya Termal Otel’in bizleri ve can dostları düşünüp, duyarlılığını devam ettirmesi çok kıymetli. Özellikle de bu zorlu süreçte. Gönüllü hayvanseverler olarak sahipsiz canların beslenmesine katkıda bulunan ve bunu da severek yapan Kaya Termal’e binlerce teşekkürler. Umuyoruz bu çalışmanın benzerleri daha çok kuruma da hayata geçirilebilir” ifadelerini kullandı.

banner123
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevin Donat
Nevin Donat - 1 ay Önce

Binlerce teşekkürlerher birinize

Esin onder
Esin onder - 1 ay Önce

Tesekkurler

SIRADAKİ HABER

banner101

banner100