banner112

TSYD'den Uslu'ya ziyaret

TSYD'den Uslu'ya ziyaret
TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İzmir İl Müdürü Nüammer Uslu'yu ziyaret etti.

Okumus, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Korkmaz'ın da yer aldığı ziyarette yaklaşık iki ay önce göreve başlayan Uslu'ya, "İzmir'e hoşgeldininiz" derken, kentin sporda gelişimi için her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti. Göztepe'nin Süper Lig'e yükselmesinin her İzmirli için bir avantaj olduğunu kaydeden Bahri Okumuş, şöyle konuştu:

“İzmir'in son dönemde en önemli sorunu maalesef statlar. Bu konuda her şeye rağmen belli bir noktaya gelindi. Büyük bir hızla statların tamamlanacağını düşünüyorum. Futbolun dışında diğer branşlarda da İzmir'in başarıları ortada, bunların artarak devam etmesi tek düşüncemiz" dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İzmir İl Müdürü Nüammer Uslu da Okumuş'a teşekkür ederek,

İzmir sporunun gelişimi için her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti. İzmir'in spor altyapısının ortada olduğunu bunu geliştirmek için her türlü çalışmayı yaptıklarını aktaran Uslu, bu konuda spor yazarlarının desteğini de yanlarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 11:46
YORUM EKLE

banner97

banner96