Takım arkadaşına elini uzatan Ronaldo yaşananlar sonrası dondu kaldı

Cristiano Ronaldo, Manchester United ile ilgili açıklamalarının yayınlanmasından saatler sonra kulüpten takım arkadaşı Bruno Fernandes ile Portekiz Milli Takım kampında buluştu

Takım arkadaşına elini uzatan Ronaldo yaşananlar sonrası dondu kaldı

Manchester United'ı hedef alan açıklamaları sonrası Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takım kampında yaşadığı olayla gündeme geldi.

İngiliz devinden takım arkadaşı Bruno Fernandes ile milli takım kampında bir araya gelen Cristiano Ronaldo, kendisine gösterilen soğuk tavırla neye uğradığını şaşırdı. Elini isteksiz bir şekilde sıkan Fernandes'in bu hareketine oldukça şaşıran Ronaldo'nun o anları sosyal medyada da çok konuşuldu.

Cristiano Ronaldo, Manchester United'ı hedef alan açıklamalarında "Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag'a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı duymam! Çok fazla üzerime geldiler, beni sürekli ayrılmam için zorladılar. Kötü gidişatın sorumlusu benmişim gibi gösterildim. Sadece teknik direktör değil kulübün çevresindeki bazı kişilerce bu yapıldı. İhanete uğramış gibi hissettim.

Manchester United yöneticileri yeni doğan kızımın hastalığına yüzde 100 inanmadı. Bu utanç verici çünkü benim sözüme güvenmediler. Sezon öncesi hazırlık kampına da bu yüzden katılmamıştım, ailemin yanında olmam gerekiyordu." ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2022, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100