Şampiyonluk için erken

Şampiyonluk için erken
Altay Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, "İkinci hafta liderliği yakaladık diye şampiyonuz dememeliyiz. Önemli olan lig sonunda nerede bulunduğun" dedi.


İKİNCİ Lig Beyaz Grup'ta ilk 2 maçında Zonguldak Kömürspor ve Kahramanmaraşspor'u yenerek liderlik koltuğuna oturan Altay'ın teknik direktörü Cüneyt Biçer, şampiyonluktan söz etmek için çok erken olduğunu söyledi. Düzenlediği basın toplantısında şampiyonluk için geçen sezonki sinerjiyi yakalamaları gerektiğini anlatan Cüneyt Biçer, "İkinci haftada liderliği yakaladık diye 'Şampiyonuz' demek ütopik olur. Önemli olan ligin sonunda nerede bulunduğun. Bizim gibi iddialı takımlar kuran 6-7 kulüp var" dedi.

İbrahim Akın'a övgü

Altay'da ilk 2 haftada 2 gol, 1 asistle oynayan sol kanat oyuncusu İbrahim Akın'ın performansı teknik heyetin yüzünü güldürdü. İbrahim Akın'ın çok değerli bir oyuncu olduğunu söyleyen teknik direktör Cüneyt Biçer, "Geçen sezon hazırlıksızdı. Sonradan kendini toparladı ve ligin sonunu iyi bitirdi. Kazandığımız kupa İbrahim'e ekstra motivasyon sağladı. O performansın devamını getirmemiz gerekiyordu. Lig bittikten sonra özverili davrandı ve çalışmayı bırakmadı. Kamp döneminde neredeyse hiç antrenman kaçırmadı ve iyi çalıştı. Bunun sonucunda kalitesi ilk 2 haftadan ortaya çıktı. Bizim için önemli bir silah" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 12:50
YORUM EKLE