Paixao'dan taraftara destek çağrısı: Geçen yıl yok ettiler, düzelteceğiz

Bu sezon attığı 8 golle, transfer yasağı sebebiyle sıkıntılı günler geçiren siyah beyazlıların can simidi olan Altaylı Marco Paixao, taraftara çağrıda bulundu, "Geçen yıl insanlar yok ettiler, biz tekrar düzelteceğiz. Biz taraftarla birlikte güçlüyüz" dedi.

Paixao'dan taraftara destek çağrısı: Geçen yıl yok ettiler, düzelteceğiz

Altay'ın gol makinası Marco Paixao, pazartesi günü Alsancak Mustafa Denizli Stadı'nda oynanacak Gençlerbirliğ maçı öncesi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bu sezon attığı 8 golle, transfer yasağı sebebiyle sıkıntılı günler geçiren siyah beyazlıların can simidi olan Portekizli forvet, taraftara çağrıda bulundu. "Bu takım Türkiye tarihinin en önemli takımlarından birisi. Bizim daha çok desteğe ihtiyacımız var, Altınordu maçındaki desteğiniz inanılmazdı, bunun için tekrar teşekkür ederim. Benim odaklanmak istediğim yer bu oyuncu grubunun sizin desteğinize ihtiyacının olması. Ve son olarak takım arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum, geçen yıl hep beraber kötü günleri yaşadık ve bize yardım edin Altay'ı tekrar yukarıya hep beraber taşıyalım. Geçen yıl insanlar yok ettiler ise biz tekrar düzelteceğiz. Biz taraftarla birlikte güçlüyüz" sözlerini sarfetti.

STRESLİ SÜREÇTEN GEÇİYORUZ

Çok zor ve stresli bir süreçten geçiyoruz" diyen Usta golcü, "Çok zorlu bir haftayı geride bıraktık. Bu yıl takımda olan herkes çok büyük karakter ortaya koyuyor, bu mücadeleye ortak olan herkesin bu takımın tarihine geçmesi gerekiyor. Özellikle belirtiyorum kulüp tarihinin açık ara en önemli kadrosu. Her biriyle aynı soyunma odasını paylaştığım için çok mutluyum. Çok büyük fedakarlıklar yapılıyor. Her biri kulübü kurtarmak için fedakarlıklar yapıyor" cümlelerini kullandı."Biz burada olarak kendimizi takıma adadık" diyerek sözlerine devam eden deneyimli oyuncu, " Bizler birlikteyiz, pozitif olmak çok zor ama herkes birbirine yardımda bulunuyor ve güçlü kalıyor. Biz sadece sizden bizi desteklemenizi, daha çok taraftarın stadyuma gelmesini istiyoruz. Bizlere itici güç, karşı takıma baskı... Büyük bir atmosfere ihtiyacımız var. Karşı takım geldiğinde cehenneme gelmiş gibi hissetmeli" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2022, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100