İzmir Büyükşehir Selanik'te terliyor

İzmir ekibi, 10 Mart Cumartesi günü de TSİ 14.30'da Studanka Pardubice, TSİ 19.00'da ise Megas Alexandros 94 ile mücadele edecek.

İzmir Büyükşehir Selanik'te terliyor
İzmir Büyükşehir Belediyespor, Yunanistan'ın Selanik kentinde yapılacak Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu (IWBF) Avrupa Ligi-3 Elemeleri B Grubu'nda bugün 2 maça çıkacak. Yunanistan temsilcisi Megas Alexandros 94 takımının ev sahipliğindeki grupta İzmir Büyükşehir Belediyespor'un yanı sıra Fransa'dan CAPSAAA, Çekya'dan Studanka Pardubice ve Polonya'dan GTM Konstancin yer alacak. İzmir Büyükşehir Belediyespor, bugün 16.45'te CAPSAA, TSİ 21.15'te GTM Konstancin'le karşılaşacak. İzmir ekibi, 10 Mart Cumartesi günü de TSİ 14.30'da Studanka Pardubice, TSİ 19.00'da ise Megas Alexandros 94 ile mücadele edecek.

Hedef Play Off


İzmir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Erdinç Kılıç, yaptığı açıklamada, Türkiye Ligi için hedeflerinin play-off, Avrupa Ligi'nde ise kupa olduğunu belirtti. Bunu başaracak bir kadrolarının bulunduğunu bildiren Kılıç, şunları kaydetti: "Sahada elimizden geleni yaparak, Yunanistan’daki ilk eleme grubunu namağlup lider bitirmeyi amaçlıyoruz. Daha sonra İspanya'nın Badajoz kentinde final gruplarına katılacağız. Final serisindeki şansımızı, rakibimiz kim olursa olsun yüzde 50 görüyorum. Bunun için inanç, zafer ve yürek olmalıdır ve bu bizim ekibimizde fazlasıyla var. Bizlere her zaman destek veren ve yanımızda olan başkanımıza, yönetim kurulumuza ve idari yönetimimize çok teşekkür ediyorum."
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 16:56
YORUM EKLE