banner109

Göz Göz'ün Sinan yarışı

Kaleci arayışlarını sürdüren Göztepe, gurbetçi kaleci Sinan Bolat'ı listesine aldı. Sarı kırmızılılar, bu transfer için Beşiktaş ve Galatasaray ile yarışıyor

Göz Göz'ün Sinan yarışı

Göztepe, Galatasaray ve Beşiktaş 'ın da listesinde yer alan milli eldiven Sinan Bolat'ı gözüne kestirdi. Başarılı kaleciyi listesine alan Göztepe, önümüzdeki sezonlarda uygulanacak yabancı sınırını da düşünerek kalesini emin ellere emanet etmeyi planlıyor. Bu doğrultuda ilk hedef Sinan olurken, tarafların görüşmek için birbirinden söz aldığı öğrenildi. Bonservisi elinde 31 yaşındaki kaleci ile önümüzdeki günlerde pazarlık masasına oturacak olan Göztepe bonservis sorununun olmaması nedeniyle transfere bir hayli sıcak bakıyor.

Yurtdışında kariyer yaptı

Bu transferde Galatasaray ve Beşiktaş'la yarışan sarı-kırmızılı ekip, Sinan'ı ikna edecek teklif üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Ülkemizde Kayserispor ve Galatasaray formaları giyen Sinan Bolat kariyerinin büyük bir kısmını yurt dışında geçirdi. Futbola Belçika'da başlayan Milli file bekçisi; Genk, Standard Liege, Porto, Kayserispor, Galatasaray, Club Brügge, Porto B, Nacional, Arouca ve Royal Antwerp'te görev yaptı.

Fabri de gündemde

Sinan Bolat'ın dışında Göztepe, eski Beşiktaşlı kaleci Fabri için de bastırıyor. Kaleci Beto'nun ayrılmasının ardından kaleyi tecrübeli bir eldivene emanet etmek isteyen Göz Göz'ün bonservisi elinde olan İspanyol kaleciyle el sıkışmaya yakın olduğu öğrenildi. Mallorca'dan ayrılmak isteyen Fabri'nin de Türkiye'ye dönmeye ve Göztepe'de oynamaya sıcak baktığı belirtildi.

YORUM EKLE

banner97

banner96