banner112

Berke Fener'e doğru

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan'la temas halinde olduğu ileri sürüldü.

Berke Fener'e doğru

İsmi son dönemde dünyaca ünlü kulüplerle anılan Berke Özer'i transfer etmek için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan'la temas halinde olduğu ileri sürüldü.

Altınordu'dan yurtdışına transfer olması beklenen genç kaleci Berke Özer için Fenerbahçe'nin devreye girdiği iddia edildi. İsmi son dönemde Manchester City, Chelsea, Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Herta Berlin gibi dünyaca ünlü kulüplerle anılan 18 yaşındaki milli file bekçisini transfer etmek için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan'la temas halinde olduğu ileri sürüldü. Ali Koç, ilk kez iki yıl önce Altınordu tesislerini gezerek Özkan'la bir araya gelmişti.

ŞU AN AKDENİZ OLİMPİYATLARI'NDA


Daha önce Berke'yi mutlaka yurtdışına göndereceklerini vurgulayan Altınordu Başkanı Özkan'ın kararını değiştirebileceği ifade edildi. İzmir temsilcisi bonservis ücreti 3 milyon Euro olarak belirlenen Berke'nin sözleşmesine bir sonraki transferinden yüzde 30 pay alma maddesi ekletiyor. Daha önce sosyal medyada Fenerbahçe formalı fotoğraflarıyla dikkat çeken genç eldivenin de sarı-lacivertli kulüpte oynamak istediği öğrenildi. Berke şu an U18 Milli Takımı'da Akdeniz Oyunları'na hazırlanıyor.

TAKDİRLİK GENÇLER


Altınordu, eğitim hayatlarını özel derslerle desteklediği öğrencilerin başarılı performanslarıyla da gurur duyuyor. Geride kalan 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde kırmızı lacivertlilerin U13, U12, U11 ve U10 takımlarında forma giyen 68 sporcusu sınıflarını derece ile bitirdi. 27 sporcu takdirname kazanırken, 41 futbolcu ise evlerine teşekkür belgeleri ile döndüler. U13 takımı 4 takdir ve 15 teşekkür, U12 takımı 11 takdir ve 11 teşekkür, U11 takımı 3 takdir ve 11 teşekkür U10 takımı ise 9 takdir ve 4 teşekkür aldı. Toplam 27 takdir, 41 teşekkür belgesi alan sporcular arasında Çınar Akçakır, 98.88 not ortalamasıyla en iyi dereceye ulaşan öğrenci oldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 16:37
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100