Hasan Karabağ’ın damadı görevden alındı

İzmir’de Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, daha önce belediye kadrosunda yaptığı değişikliğin ardından, ikinci kez revizyona gitti.

Hasan Karabağ’ın damadı görevden alındı

Sandal, birçok birime yeni isimler atarken, önceki dönem belediye başkanı olan CHP’li Hasan Karabağ’ın damadı Gökalp Işın’ı, başkan yardımcılığı görevinden aldı.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, bazı müdürlüklerde yeni isimleri görevlendirdi. Geçen ay  Özel Kalem, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler, Sosyal Yardım, Kültür, Muhtarlık İşleri ve Ruhsat Müdürlerini belirleyen Sandal, bu kez belediye başkan yardımcıları ile Emlak İstimlak ve Kütüphane Müdürlüklerinde değişikliğe gitti. Önceki dönem belediye başkanı Hasan Karabağ’ın damadı Gökalp Işın’dan başkan yardımcılığı görevini alan Sandal, Işın’ı Kütüphane Müdürü olarak atadı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, yine önceki dönemde belediye başkan yardımcısı olan Gamze Eraslan’ı Yapı Kontrol Müdürlüğünde memur olarak görevlendirdi. Emlak İstimlak Müdürlüğünün yeni müdürü ise Ersin Tekeli oldu. Başkan Yardımcısı Gamze Eraslan’ı görevden alan Sandal, yerine yakın çalışma arkadaşı Ulaş Aydın’ı atadı. Aydın, 9 müdürlükten sorumlu oldu. DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Servet Aygun
Servet Aygun - 2 ay Önce

Hasan Karabağ gibi belediye Başkanları yüzünden CHP üyeliğinden istifa ettim.umarim siz o makama layık biri olursunuz.

SIRADAKİ HABER