Erdoğan'ın İzmir programı belli oldu

Pandemi nedeniyle ertelenen ve 22 Şubat Pazartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan AKP İzmir İl Kongresi öncesinde AKP İzmir’de hareketli günler yaşanıyor.

Erdoğan'ın İzmir programı belli oldu

22 Şubat tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan AK Parti İzmir İl Kongresi öncesinde AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin yeni yönetim listesini sunmak ve onaylatmak için 18 Şubat Perşembe günü Ankara’ya gideceği öğrenildi. Öte yandan kongreye bizzat katılması beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir programının da belli olduğu ifade edildi.

Pandemi nedeniyle ertelenen ve 22 Şubat Pazartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan AK Parti İzmir İl Kongresi öncesinde AK Parti İzmir’de hareketli günler yaşanıyor. Yapılan istişareler sonucunda il başkanlığına devam etmesi yönünde karar alınan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin, geçtiğimiz haftalarda hazırlamaya başladığı il yönetim listesini büyük oranda tamamladığı öğrenildi. Milletvekilleri ve ilçe başkanları ile yaptığı istişareler sonucunda listenin büyük oranda hazırlandığı ve Başkan Sürekli’nin, 18 Şıbat Perşembe günü Ankara’ya giderek Genel Merkez’e sunacağı ve listeye son halinin Ankara’da verileceği öğrenildi. Sürekli’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile de görüşeceği kaydedildi.

Erdoğan'ın İzmir programı hazırlandı

Öte yandan kongreye bizzat katılım göstermesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da programının hazırlandığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre; Erdoğan, Pazartesi sabahı İzmir’e gelecek. Erdoğan, kongreye katılımının yanında Bayraklı’da depremzede vatandaşlar için hazırlanan rezerv konutların temel atma törenine katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi'nde bir konferansa katılacağı ve akşam saatlerinde İzmir’den ayrılacağı belirtildi.

YORUM EKLE

banner97

banner96