CHP lideri Kılıçdaroğlu İzmir'de

Bir dizi program ve ziyaretler için dün akşam saatlerinde İzmir'e gelen ve taziye ziyaretlerinde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kaılıçdaroğlu'nu bugün yoğun bir program bekliyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu İzmir'de

Kılıçdaroğlu, İzmir mesaisinin ikinci gününde Narlıdere Metrosu İnşaat çalışmalarını inceledikten sonra Mithatpaşa Caddesi’nde selzede Güzelyalı esnafını ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, ilk olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yürüttüğü Narlıdere Metro İnşaatında incelemelerde bulundu.. Kılıçdaroğlu, Narlıdere Metrosu İnşaatını yeraltına inerek ttünel içinde yetkililerden brifing aldı. CHP lideri ardından 11.30’da Konak Mithatpaşa Caddesi’nde selzede Güzelyalı esnafını ziyaret etti ve ‘geçmiş olsun’ dedi.

Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler daha sonra saat 12.00’de Üçkuyular İskelesi’nden Uğur Mumcu Arabalı Vapur ile karşıya Bostanlı’ya geçti ve saat 12.30'da Büyükşehir Belediyesi’nin yapımına başladığı Çiğli Tramvayı’nın temel atma törenine katıldı. 11 kilometre uzunluğundaki Çiğli Tramvayı 414 milyon 182 bin 814 TL bedel üzerinden sözleşmesi imzalanırken hattın iki yılda bitirilmesi planlanıyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu temel atma töreninin ardından İzmir’deki son programında Karşıyaka Belediyesi’ni ziyaret edecek. Karşıyaka Belediyesi Nikah Sarayı’ndaki program kısıtlı katılım ile yapılırken Kılıçdaroğlu’na sunum yapılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 13:18
YORUM EKLE

banner97

banner96