banner109

AKP'li Polat: Bize ulaşan tek istifa dilekçesi yok

AKP Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, bin 249 kişinin AKP’den CHP’ye geçtiğine ilişkin iddiaların gerçek dışı olduğunu ileri sürdü.

AKP'li Polat: Bize ulaşan tek istifa dilekçesi yok

AKP Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, bin 249 kişinin AKP’den CHP’ye geçtiğine ilişkin iddiaların  gerçek dışı olduğunu ileri sürdü.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bin 249 kişinin, AKP’den istifa ederek CHP’ye geçtiği açıklandı. CHP’li Belediye Başkan adayı Serdar Sandal’ın  CHP rozeti taktığı kişilerin, AK Parti’den istifa etmediğini ileri süren AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, “CHP’liler Bayraklı’da seçimi kaybedeceğini anlayınca, ne yapacağını şaşırdı. Seçim öncesi algı oluşturmak için her yolu deniyorlar. Son bir gayretle Bayraklı halkını kandırarak, prim yapma derdindeler. Kendilerini zeki zannedip, Bayraklı halkının bu yalanlara inanacağını sanıyorlar. Zübük siyaset anlayışından vazgeçmiyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, Bayraklı’da seçimi kaybedecekler. 31 Mart gecesi halkımız, CHP’ye gereken cevabı sandıkta verecek” dedi.

‘Bize istifa dilekçesi gelmedi’

Bayraklı’daki vatandaşların AKP’ye olan teveccühünün her geçen gün arttığını söyleyen Polat, “Madem bu kadar istifa var, nasıl oluyor da bize istifa dilekçesi ulaşmıyor. Hiçbir gerçekliği olmayan bilgileri kamuoyuna vermekten utanmıyorlar. Bu işlerin başında da İsmail Sarı var. İsmail Sarı yolda yürüse, 10 kişi bile ona selam vermez. ‘Aç tavuk kendini darı ambarında sanır’ misali, kendi kafasına göre rakamlar uyduruyor. CHP’ye geçen kişileri, isim isim açıklasın da görelim” diye konuştu.

Son dönemde Bayraklı’da 5 bin üye kaydı yaptıklarını söyleyen Başkan Polat, “Bayraklı halkı, artık aldatılmaktan, yalandan, iftiradan bıktı. Sadece hak ettiği hizmete kavuşmak istiyor. Daha yaşanabilir, modern bir Bayraklı hayal ediyor. Onları bu hayallerine kavuşturacak olan kişi de Belediye Başkan Adayımız Ali Aslan’dır. 31 Mart seçimleri ile birlikte Bayraklı makus talihini yenecek, bembeyaz bir sayfa açacak” dedi.

YORUM EKLE

banner97

banner96