“ONLAR” ı iyi tanıyın. Onlar, yeteneksiz yöneticilerin dünyayı soktukları kaoslar, savaşlar, çıkar hesapları dışında barış, sevgi ve doğa sevenlerdir.

ONLAR”ı iyi tanıyın. “ONLAR” ellerine aldıkları bıçak, tabanca ve benzeri silahlarla

eşlerini, çocuklarını, yoldan geçenleri öldürmezler. Motosiklet veya arabalara binerek

kahveleri, lokantaları taramazlar. Yollarda makas atıp, drift yaparak insanların yaşamlarını

tehlikeye sokmazlar. Taksici öldürmezler, soykırımda bulunmazlar. Başkalarının haklarını gasp etmezler, ihaleye fesat karıştırmazlar. Her şey benim olsun anlayışında değillerdir. Nifak ve fesattan uzak dururlar. Hırlıyı, hırsızı bilirler. Sokakların ve çocukların güvenceleridir.

Suç işlediklerinde takım elbise giyip kravat takarak iyi hal indirimi alıp, bir süre

hapiste yaptıktan sonra dışarı çıkıp aynı suçları işlemeye devam eden birer “SUÇ MAKİNESİ” değillerdir. Güvenlik kuvvetlerinin en önemli yardımcıları arasındadırlar.

Özellikle narkotik suçluların izlenmesi ve yakalanmasında önemli görevler yaparlar. Hava

alanlarının, garların korunmasında, toplumsal olaylarda, terör olaylarında, suçluların izlenmesi ve yakalanmalarında güvenlik güçlerine katkı sağlarlar. Sadıktırlar, ihanet etmezler.

Yıkarak ve yok ederek yaşamlarını sürdürmek anlayışını benimseyip ülkeleri bugünkü duruma getirenlere karşı barış ve sevgi ile mücadele ederler. Barbarca yaklaşımları sevmezler. “UYUTULMASI” gerekenler, toplum düzenini bozanlar dışarıda ellerini kollarını sallayarak dolaşırken, idam cezasının kaldırıldığı ülkemizde, bunun farklı bir şekilde uygulamaya konulmak istenmesi, utanç verici  bir olay, yöneticilerin acizliğini gösteren bir yaklaşımdır. İşlenecek cinayetlere hukuki kılıf bulma arayışıdır.

ONLARIN” patileri, yaşamları boyunca uyutma önerisini getiren ve destekleyenler ile ailelerinin yakalarından düşmeyecek, katliamcı damgası yiyeceklerdir.

Bir başka yol mutlaka bulunmalı.

ONLAR CAN DOSTLARIDIR.