Salma Hayek, Yıllara Meydan Okuyor! İddialı Tatil Pozları Sosyal Medyayı Salladı Salma Hayek, Yıllara Meydan Okuyor! İddialı Tatil Pozları Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medya dünyasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Merve Taşkın, sevgilisi tarafından maruz kaldığı şiddeti kamuoyuyla paylaştı. Kanlar içindeki görüntülerini paylaşan Taşkın, yaşadığı korkunç deneyimi ifade etti.

J L Y V Drc V O Uiv Eb7 R Ehz4Hg

Korkunç Anılar Paylaşıldı

Morluklarla dolu fotoğraflarını yayınlayarak yaşadığı korkuyu dile getiren Taşkın, yaşadığı ilişkide şiddetin giderek arttığını ve bu durumun yaklaşık 7-8 ay boyunca devam ettiğini belirtti. Paylaşımında "Bu yazıyı, aynı deneyimi yaşayan ve sessiz kalan kadınlar için paylaşıyorum" diyerek sesini duyurmak istediğini ifade etti.

Trxa1 Dk Kc Um0I O Ga K P Cg

Destek ve İyileşme Umutları

Şiddetin tehlikeli boyutlara ulaştığını ve kendini şanslı hissettiğini belirten Taşkın, fiziksel olarak ciddi zarar görmemesine şükretti. Ayrıca, yaşadığı travmayı görünür hale getirerek kaçmaktan değil, yüzleşmekten kaçındığını ve bu süreçte destek olan herkese teşekkür etti. Yaşadığı acıyı paylaşarak kapanan kadınlara umut olmayı amaçlayan Merve Taşkın, içlerindeki gücü bulmaları ve bir gün şiddetten kurtulmaları için cesaretlendirici sözlerle yazısını noktaladı.

Kaynak: haber merkezi