Antalya'da apartmanın ikinci katında çıkan yangın korkuttu Antalya'da apartmanın ikinci katında çıkan yangın korkuttu

Manisa'da Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler arasında yer alan Nil Karaibrahimgil'in konseri, Manisalılarla buluştu. Ünlü şarkıcı, unutulmaz şarkılarıyla Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu doruk noktasına taşıdı.

100’üncü Yıl Coşkusu Konserle Taçlandı (6)

Manisa'da Coşku Dolu Kutlama

Cumhuriyet'in yüzyıl dönümü kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte, Manisalılar Nil Karaibrahimgil'in unutulmaz performansıyla büyülendi. Şanlı Cumhuriyetimizin 100. yılı tüm coşkusuyla kutlanırken, Nil Karaibrahimgil'in şarkıları etkinliği renklendirdi.

100’üncü Yıl Coşkusu Konserle Taçlandı (4)

Nil Karaibrahimgil, Coşkuyu Taçlandırdı

Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinlik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ergün Aksoy ve Funda Solak'ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve diğer çok sayıda katılımcı, Nil Karaibrahimgil'in seslendirdiği unutulmaz şarkılarla büyülendi.

Nil Karaibrahimgil, 'Burası İstanbul', 'Pırlanta', 'Hadi İnşallah', 'Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum' gibi sevilen şarkılarını Manisalılarla birlikte seslendirerek, Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu taçlandırdı.

Etkinlikte Unutulmaz Anlar

Gecede önce Manisa Büyükşehir Belediyesi Çok Sesli Korosu sahne aldı. Koronun seslendirdiği '100. Yıl Marşı' ve 'İzindeyiz Marşı' izleyicilerden büyük beğeni topladı. Ardından sahne alan Nil Karaibrahimgil, unutulmaz şarkılarıyla geceye damgasını vurdu. Şanlı Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu sevilen şarkılarıyla taçlandırdı.

Çiçek Takdimiyle Anlamlı Anlar

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, sahneye çıkarak "Kıymetli sanatçımıza ve ekibine Manisa'ya hoş geldiniz diyorum. Gecemize renk kattınız. Bu güzel gecede sizleri bizimle buluşturan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum" dedi ve Nil Karaibrahimgil'e çiçek takdim etti.

Kaynak: Haber Merkezi