banner112
banner111

Madanoğlu "Güneşim olur musun?" adlı kitabını imzalayacak

Reiki eğitmeni Melek Madanoğlu'nun "Güneşim olur musun?" adlı kitabı Varyant Yayınları tarafından yayımlandı. Madanoğlu'nun ilk kitabı kitapevlerinin raflarında yerini aldı.

Madanoğlu "Güneşim olur musun?" adlı kitabını imzalayacak

Melek Madanoğlu, Alsancak'taki Yakın Kitabevi'nde düzenlenen imza gününde okurlarıyla buluşacak. Madanoğlu, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü 16.30 - 18.30 saatleri arasında kitaplarını imzalayacak, okurlarıyla söyleşecek.

“Bu kitabı oluduktan sonra siz de eski siz olmayacaksınız” diyen Reiki eğitmeni Melek Madanoğlu'nun "Güneşim olur musun?" adlı kitabının konusu şöyle:

Aslı, hamile kalmasıyla başlayan yeni yaşamında yeni bir dünyanın da kapısını aralar ve bu yolda ruhunu geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkartır. Reikiyle başlayan bu yolculukta Aslı, dünyaya gelmekte olan yeni nesil çocuklarla da kızı aracılığıyla tanışır. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Değişim aynı zamanda bir dönüşüme evrilir. Ama daha da önemlisi insanın ruhundaki değişimdir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kübra Güler
Kübra Güler - 9 ay Önce

Elinizden bırakmadan bir solukta okuyabileceğiniz bir kitap. Özellikle daha önceden Reiki enerjisini bilmeyen, taşların enerjilerini merak eden , dünyamızın dönüşüm sürecinde farklı özellikleri ile yerini alan kristal çocuklar ve diğerleri hakkında çok yalın bilgiler veren bir kişisel gelişim kitabı. Bu konulara yeni merak saranlar için iyi bir başlangıç kitabı olmuş. Birçok kişinin aydınlanmasını diliyorum

Dilek Kocabıyıkoğlu
Dilek Kocabıyıkoğlu - 9 ay Önce

Roman tadında çok güzel bir kişisel gelişim kitabı. İçinde anne çocuk ilişkisi, ışık çağı çocukları, reiki, taşlar ve daha birçok bilgi ile harmanlanmış akıcı bir dille yazılmış çok güzel bir başucu kitabı.

Gökçin Gevgeli
Gökçin Gevgeli - 9 ay Önce

Akıcı tekniğiyle okuyucuyu sürükleyen,hayat yolunda rehber alınacak mükemmel bir kitap.Yazarın bilgisine ve emeğine saygılarımı sunuyorum❤️

Ayperi YÜCE
Ayperi YÜCE - 9 ay Önce

Melek hanımın güzel anlatımıyla yazılmış kitabı okumaktan dolayı çok memnunum. Kişisel gelişim ve reiki enerjisi konusunda çok değerli bilgiler içeriyor, farkındalığı arttırıyor. Başucu kitabı olarak herkesin okumasını öneriyorum.

Kıymet Ünlüer
Kıymet Ünlüer - 9 ay Önce

Tam bir baş ucu kitabı.Reiki bilgilerini kapsayan diğer kitaplarınızı da bekliyoruz. Okuyanı bol olsun. Ve öyle de olacak.Sevgiler

Hatuna Yalçinkaya
Hatuna Yalçinkaya - 9 ay Önce

Muhteşem bir yazar, muhteşem bir insan,muhteşem bir kalem sahibi...Melek
Medanoğlu iyiki varsiniz...

Rüya Güntekin
Rüya Güntekin - 9 ay Önce

Akıcı, etkileyici ve sürükleyici bir anlatımla okuyucuyu içine alan, kişiye kendini sorgulatan, düşündüren,farkındalık yaratan samimi bir dille yazılmış başucu kitabı.

Öner madanoğlu
Öner madanoğlu - 9 ay Önce

Mutlaka okumanız gerekli akıcı bir kitap bu eser içim Melek Madanoğluna tşklr

banner101

banner100