Öğrenciler kendi bisikletlerini tasarladı

Rektör Budak'a teşekkür eden öğrenciler, 'topluluk tişörtü' hediye etti.

Öğrenciler kendi bisikletlerini tasarladı
Ege Üniversitesi (EÜ) Bisiklet Topluluğu üyesi öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladıkları ve bir firma tarafından bağışlanan 20 bisikleti, EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, öğrencilere teslim etti.

Ege Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesindeki Bisiklet Topluluğu'na üye öğrenciler, ihtiyaçları doğrultusunda bisiklet tasarladı. Üzerinde Ege Üniversitesi ve topluluğun logosunun da bulunduğu 20 bisiklet ve kask bir firma tarafından temin edilerek üniversiteye bağışlandı. SKS Daire Başkanlığı önünde öğrencilerle buluşan EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, öğrencilerin iyi bir eğitim almanın yanında sosyal ve kültürel anlamda da faaliyetlere ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Göreve geldiği günden buyana akademik, idari personeller ve öğrencilerle sürekli birarada olduğuna dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Budak, "Ulaşılabilir olmak çok önemli, eğer başarıya ulaşmak, ülkemizi ve üniversitemizi daha ileriye taşımak istiyorsak çok çalışmanın yanında sorunlara hızlı ve pratik çözümler bulmalıyız. Kaynaklarımızı verimli kullanmalı ve hayırseverlerden de destek almalıyız. Öğrencilerimiz yeter ki iyi yetişsin. Biz bunun için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz" dedi.

Rektör Budak'a teşekkür eden öğrenciler, 'topluluk tişörtü' hediye etti. Rektör Budak öğrencilerle bir süre bisiklet kullandı.
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 15:27
YORUM EKLE

banner101

banner100