banner112

Menemen'de seçim ofisine saldırı!

Millet İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı CHP’li Serdar Aksoy’un Ulukent’teki seçim ofisine dün akşam saatlerinde saldırı gerçekleşti.

Menemen'de seçim ofisine saldırı!

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy’un geçtiğimiz pazar günü eşi Dilek Aksoy ve partili arkadaşlarının aracına yapılan saldırının ardından dün gece de Ulukent’teki seçim ofisine saldırıda bulunuldu. Alınan habere göre sabah saatlerinde ofisin camları kırılmış halde bulundu. Etrafta bulunan alkol şişeleri ise şüphelilerin alkollü olduğunu düşündürdü. Polis ekiplerinin olay ile ilgili araştırmaları sürüyor.

"Millet ittifakı bu seçimleri kazanacaktır"

Olay yerine gelen CHP'li Aksoy bu saldırılara asla karşılık verilmeyeceğinin altını çizerek, "Burası Menemen Ulukent seçim bürosu ve yine bir saldırı söz konusu. Millet ittifakına yönelik saldırılar malesef devam ediyor. Biz siyaseti demokratik bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Hiçbir arkadaşım provokasyona karşılık vermeyecek. Siyaset kavga etme sanatı değildir. Siyaset çözüm üretme sanatıdır. Artık bu saldırıların sonu gelmelidir. Siyaseti kavga etmek, kadınlara saldırı olarak algılayan zihniyetin kendisini düzeltmesi gerekiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar Menemen'de biz 31 Mart gecesi seçimleri kazanacağız. Hiç kimse bize göz dağı veremeyecek. Millet İttifakı bu seçimleri kazanacaktır.

YORUM EKLE

banner96

banner97