banner112
banner111

Çeşme'de ücretsiz Wi-fi hizmeti

Çeşme'de, farklı noktalarındaki açık alanlarda ücretsiz ve kotasız internet dönemi başlatıldığı bildirildi.

Çeşme'de ücretsiz Wi-fi hizmeti

Çeşme Belediyesi Sosyal belediyecilik ve akıllı şehir anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Gençlere iletişim özgürlüğü hedefi doğrultusunda, kentin farklı noktalarındaki açık alanlarda ücretsiz ve kotasız internet dönemi başlattı. Çeşme'de vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Alaçatı Çarşı girişi, ve Ilıca Taş İskele, Ovacık, Çiftlikköy olmak üzere toplam 4 noktada ücretsiz Wi-fi hizmetini başlattıklarını belirten Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, ilçe genelinde ücretsiz Wi-fi hizmeti için ön çalışmaların devam ettiğini söyledi.


'GENÇLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

Belediye Başkanı Oran, "İnternet erişiminin önemli bir ihtiyaç haline geldiği günümüzde özellikle gençlerimize ve halkımıza ücretsiz internet sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, ülke ve dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak amacıyla ilçemiz genelinde ücretsiz internet noktaları oluşturduk. Çağımızda birçok konuda bilgilenmek amacıyla kullanılan internet Çeşmeli vatandaşlarımıza sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çeşme Belediyesi olarak her zaman gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Vatandaşlar, ÇeşmeWifi'den telefon numarası ve T.C. kimlik numarası doğrulaması yaparak internet hizmetinden faydalanabilecekler. (DHA)

YORUM EKLE

banner101

banner100