PET İZMİR 2022 açıldı

Fuarizmir'de 29 Eylül-02 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen 6'ncı Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı PET İZMİR 2022, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve hayvanseverlerin katılımıyla kapılarını açtı.

PET İZMİR 2022 açıldı

Kurdele kesiminin ardından  Soyer ve beraberindekiler fuar alanını gezdi. Dört gün süreyle açık kalacak olan fuara 12 farklı ülkeden 17 yabancı firma ile yerli 227 firma katılım gösterdi. Pet üreticilerinin global ticaret hedeflerine daha hızlı ulaşma imkânı yakalayacağı organizasyonda kedi ve köpeklere dair mama, sağlık ürünleri, bakım ve kozmetik ürünleri, kedi kumu, dekorasyon malzemeleri, tekstil ürünleri, aksesuar ve oyuncaklar sergilendi. Akvaryum canlılarının da bulunduğu fuarda akvaryum aydınlatma ürünleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Geniş ürün yelpazesinin sergilendiği fuarda kedi, köpek, kuş ve balık ile egzotik canlılara ait ürün ve hizmetler yer aldı.

Fuar süresince Pet Grooming gösterileri ve 5. Pet Grooming Yarışması gerçekleşecek. En Şaşkın Kedi, En Şişman Kedi, En Asık Suratlı Kedi, Sahibine En Çok Benzeyen Kedi, En Karizmatik Kedi, En Masum Suratlı Kedi yarışması kedi severleri bir araya getirecek. Yarışmada ödüller sahiplerine ulaştırılacak. Fuarın ilk iki günü İzmir Emniyet Müdürlüğü Köpek Eğitim Merkezi'nin gösterisi gerçekleştirilecek. Pomeranian Irkı Kürk Bakımı ve Alopecia Hastalığı Önlemleri anlatılacak. 6. Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı PET İZMİR 2022 Fuar İzmir B Salon'unda 2 Ekim'e kadar 11.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.(DHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100