banner112

Mersin Üniversitesi araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alım ilanı

Mersin Üniversitesi, araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alım ilanını duyurdu. Üniversite, alımların 7 Temmuz'da Resmi Gazete'de yayımlandığını bildirdi.

Mersin Üniversitesi araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi alım ilanı

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik"in ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacak.

Araştırma Görevlisi kadrolarına alımlar 2547 S.K. 33. maddesinde belirtilen usule uygun olarak 50/d maddesi kapsamında yapılacak.

Müracaat Edecek Adaylardan istenen belgeler:

  1. Başvuru Formu (Üniversitemiz Web Sayfasında Duyurular Alanında)

  2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

  3. Özgeçmiş

  4. Lisans/Lisansüstü diplomaların veya Geçici mezuniyet belgelerinin sureti (aslı gibidir onaylı) veya e-Devlet çıktısı (Yabancı öğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca, doktora için Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belge)

  5. Tezli Yüksek Lisans/Doktora öğrenci belgesinin aslı veya e-Devlet çıktısı (Araştırma Görevlisi kadrosuna başvuracak adaylar için)

  6. Lisans Transkripti (Onaylı Örneği veya e-Devlet çıktısı) (Lisans mezuniyet puanının hesaplanmasında YÖK'ün yayınlamış olduğu 4'lük ve 5'lik sistemin 100'lük Sistemde Eşdeğerliliği tabloları dikkate alınacaktır)

Detaylı bilgi için tıklayınız.

banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100