banner112

İstanbul Kültür Üniversitesi'nden arsa satış ihalesi

İstanbul Kültür Üniversitesi, Başakşehir'de bulunan 2 adet arsayı satışa çıkardı.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nden arsa satış ihalesi

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Bahçeşehir 2. Kısım'da bulunan 13.301 ve 16.139 m² alanlı arsaların satışı Vakıf Yükseköğretim Kurumları İhale Yönetmeliğinin 29. maddesine göre Açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek.

İhale, 25 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi (5.Kat Senato Toplantı Salonu) Eski Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri D-100 Yan yolu, Bakırköy, İstanbul adresinde gerçekleştirilecek.

İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.
Postayla yapılacak müracaatlarda teklifin Vakıf Yükseköğretim Kurumları İhale Yönetmeliğinin 29. maddesine uygun olarak hazırlanması ve teklifin ihale son teklif verme saatinden önce ihale komisyonuna ulaştırılması şarttır. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı İdare ve Komisyonca herhangi bir sorumluluk kabul edilmeyecektir.
Her türlü vergi, fon vb. zorunlu giderler ile tapu masrafları ve bu işlemlerin takibi ile çıkacak her türlü masraf alıcıya aittir.
İhaleye katılanlar· satışa çıkarılan taşınmaz malı görmüş ve ona göre fiyat teklif etmiş sayılacakları için taşınmazın evvelce mevcut kusurlarından dolayı idaremizce hiçbir sorumluluk kabul edilemez.
İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.
İhale dokümanı satış bedeli: 700,00 TRY (yediyüz Türk Lirası)

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YORUM EKLE

banner101

banner100