banner109

Narlıdere’nin 2020 faaliyetleri oybirliği ile onaylandı!

Narlıdere Belediyesi’nin 2020 yılı içinde yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği projeler, tüm meclis üyelerinin 'oybirliği' ile kabul edildi.

Narlıdere’nin 2020 faaliyetleri oybirliği ile onaylandı!

Belediye Başkanı Ali Engin “İnsan odaklı, halka dokunan ve kentimizi geliştirmeye yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Faaliyetler onaylandı

Narlıdere Belediye Meclisi'nin Nisan Ayı ilk oturumu, Başkan Ali Engin‘in katılımıyla gerçekleşti. Belediyenin 2020 Yılı Faaliyet Raporu’nun oylandığı meclis toplantısında, yıl içerisinde yapılan yatırım ve hizmetler anlatıldı. Başta Bisiklet ve Yaya Yolu olmak üzere, Mandalin Kafe, Nar Çiçekleri Anaokulu’nun 2. Şubesi, Park Orman Narlıdere Projesi, Yukarıköy Restorasyon çalışmaları, Hüseyin Serbeş Parkı ile pandemi ve deprem zamanındaki faaliyetler, engelsiz kent düzenlemeleri, sokak hayvanlarının beslenmesi, Üretici Kadın Kooperatifi faaliyetleri, heykel çalışmaları ve Katı Atık Getirme Merkezi gibi çalışmalar meclis gündeminde konuşuldu. Yapılan oylama soncunda belediyenin 2020 yılı faaliyetleri oybirliği ile kabul edildi.

“Halka dokunan yatırımlar sürecek”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “2 yıldır, her türlü zorluğa rağmen durmadan çalışıyor, halkımıza hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Örnek alınan projelerimiz ve halka dokunan yatırımlarımız ile fark yarattık ve yaratmaya da devam edeceğiz. Belediye kaynaklarını en güzel şekilde kullanmaya ve halkın vergisini doğru harcamaya devam edeceğiz. İnsan odaklı, halka dokunan ve kentimizi geliştirmeye yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE

banner97

banner96