banner112

Dünya Yaşlılar Günü kutlu olsun

Dünya Yaşlılar Günü kutlu olsun

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde Buca’nın çınarlarına sıcak dokunuş. Buca Belediyesi Buca’da yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara tüm sosyal tesislerinde ücretsiz çay keyfi yaşatmaya devam ediyor.

Belediye tesislerinde sıcak çayları eşliğinde keyifli sohbetlere yelken açan Buca’nın elleri öpülesi yaşlıları her zaman el üstünde tutulmanın mutluluğunu yaşıyor. Buca Belediyesi, hayatlarının ikinci baharını yaşayan tüm Bucalıları güzel dostluklar ve sıcak muhabbetler için tesislerine bekliyor.

Buca Belediyesi bünyesindeki sosyal tesislerinde 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz ve sınırsız çay ikramına devam ediyor. Belediye hizmetlerini her yaş gurubunun yaşamını kolaylaştırmak ve mutluluklarını sağlamak üzerine şekillendiren Buca Belediyesi, emekleri ve hakları parayla ödenmez olan yaşlılara çam sakızı çoban armağanı bir ikram yapıp, pamuk ellerini sıcak çaylarla ısıtıyor.
Belediye şirketi Bucamar tarafından işletilen Uğur Mumcu Caddesi’ndeki Pembe Köşk, Kaynaklar Meydanı’ndaki Bu’Çınar cafe ile yine Kaynaklar’daki Dere Kafe, Gölet’teki Ada Kafe ve Göl Restoran’da çaylarını ücretsiz içen 65 yaş üstü vatandaşlar doğal, tarihi ve keyifli mekanlarda zaman geçirip, keyifli sohbetlere katılmanın mutluluğunu yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 14:59
YORUM EKLE