Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil ile ilgili yaptığı son açıklamalarla gündemde. Oyuncu Nergis Kumbasar ile olan evliliğinden dünyaya gelen 28 yaşındaki Yasmin Erbil, babasının kendisinden daha genç kadınlarla birlikte olduğunu öğrenince duyduğu rahatsızlığı itiraf etmişti. "Çok fazla babalık görmedim" diyen Yasmin Erbil'e ise bu sözlere Mehmet Ali Erbil'den cevap geldi.

Gonca Vuslateri, Fırat Tanış Hakkında Konuştu: 'Defterin Sayfalarını Aralardım da…' Gonca Vuslateri, Fırat Tanış Hakkında Konuştu: 'Defterin Sayfalarını Aralardım da…'

Mehmet Ali Erbil'den Çarpıcı Açıklama

Yasmin Erbil'in sözleriyle gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, "Baba olmak istiyorum" ifadeleriyle konuşuldu. Kızının açıklamalarına karşılık veren Erbil, çarpıcı bir açıklama yaparak durumu değerlendirdi.

Erbil, kızının "Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak, bunu biliyorum" şeklindeki açıklamasına karşı şunları söyledi: "Kızımın açıklamalarına çok üzüldüm. Bunca sağlık sorunuyla uğraşırken bu sözleri hak etmediğimi düşünüyorum."

Tartışma Sürüyor

Mehmet Ali Erbil'in bu sözleri, baba-kız ilişkisinin kamuoyu tarafından nasıl algılandığı konusunda yeni bir tartışma başlattı. Yasmin Erbil'in babasının duygusal yarasına vurgu yaparak yaptığı açıklamalar, aile içi ilişkilerin derinliklerine ışık tutuyor.

Kaynak: haber merkezi