İzmir'deki park kavgasında bir kadın ölümden döndü

Son günlerde Türkiye'de yaşanan kadına şiddet olaylarına nasıl çözüm bulunacağı gündemdeki yerini korurken, İzmir'de kaydedilen görüntüler şiddeti bir kez daha gözler önüne serdi.

Görüntülerde bir kişi aracını dükkanının önüne park eden kadını itiyor. Kadın ise aracının kapısına çarparak yere düşüyor.İzmir'de çekilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler ses getirecek cinsten. Tartıştığı kişi tarafından itilen bir kadın önce sırtını ardından da başını aracının kapısına ve yere vuruyor.

Balçova ilçesi Ata Caddesi'nde yaşanan olayda park yeri nedeniyle araç sürücüsü kadın dükkandaki bir kişi ile tartışıyor. Dükkanının önüne park ettiği için kızdığı belirtilen adam kadını var gücüyle itiyor. Kadın önce belini aracının kapısına vuruyor, ardından da başını yere vuruyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 16:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali DENİZ
Ali DENİZ - 1 hafta Önce

Bu olay şerefsizliğin tavan yaptığı bir durum....Esnaf, yol kenarının sahibi değil,herkes yol kenarına yasaklanmış bilge değil se park edebilir ancak ülkemizde her esnaf dükkan önündeki yola (!) babasınınn malıymış gibi sandalye koyup,başka birşeyler koyup park yasağı ilan ediyor.Ne haddine yahu ! Kaldırımı işgal ettikleri gibi yolu da tekeline alıyorlar.Üzücü olan trafık polisi veya zabıta bu duruma seyirci kalıyor.Esnaf esnaflığı bırakmış mafyalığa soyunmuş.Plajlar desen yine öyle.NE HALİNİZ VARSA GÖRÜN diyesi geliyor insanın....

ali
ali - 1 hafta Önce

dükkana gittim kepenkler açık oldugu halde tam kaldırıma çıkmış park edip gitmiş,dükkana zor girdim,kapatıp gidicem kepengleri kapatamıyorum.sahibini bulamadık 1,5 saat bekledim sonra karı koca geldiler bir fırça attım.ne söyledi biliyormusunuz.HAKKINI HELAL ET DİYOR.içimden dedim yarım asır da sadece bunu ögrenmiş.pezevenk bu adam kapıyı nasıl açar kapatır diye düşünce sıfır

Ergün pavlaz
Ergün pavlaz - 1 hafta Önce

Bu nasıl bir haber , reklamdan başka bir şey yok . Reklamdan dolayı da haberin videosunu izlemek mümkün değil !

SIRADAKİ HABER