Markamızı yükselteceğiz

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, kulübün yerinin Süper Lig olduğunu ifade etti.

Markamızı yükselteceğiz
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, kulübün yerinin Süper Lig olduğunu ifade ederek, “Gerçek hedefimiz Altınordu markasını dünyada saygıyla tanınan bir konuma yükseltmek” dedi

Spor Toto 1'inci Lig'de yeni sezon hazırlıklarına şampiyonluk hedefiyle başlayan Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, "Bu kulübün yeri Süper Lig" dedi. Altyapı yapılanması ve öz kaynak modeliyle Avrupa'da üç büyüklerden sonra en fazla tanınan Türk kulübü olduklarını iddia eden Eroğlu, "2012'de yola çıkarken Altınordu armasını her gün daha yükseğe taşımayı hedeflemiştik. Süper Lig, bu açıdan bizim için önemli bir basamak. Ancak gerçek hedefimiz Altınordu markasını dünyada saygıyla tanınan bir konuma yükseltmek" diye konuştu.

Altınordu'nun herkes için sempatik bir marka olduğunu ifade eden Hüseyin Eroğlu, "Türk gençlerine yarattığımız şans ve duyduğumuz güven, kadromuzda yabancı olmaması ve ortaya koyduğumuz felsefe, bizi rakiplerimizden ayrı bir yere koyuyor. Türk futboluna yeni bir bakış açısı getirdik ama artık herkesin arzu ettiğini yapıp Süper Lig'e yükselmeliyiz" yorumu yaptı. Gençlere şans vermeyi sürdüreceklerini anlatan teknik direktör Eroğlu, Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder örnekleri gibi altyapıdan yeni isimleri vitrine çıkarma felsefesinden ödün vermeyeceklerini kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 18:18
YORUM EKLE

banner92