KSK taraftarı ölüyü diriltir

Pınar Karşıyaka’nın takım kaptanı Semih Erden ve milli oyuncusu Metecan Birsen, sosyal medyada taraftarlarla buluştu. Semih, Karşıyaka taraftarının coşkusunu övüp, "Ölüyü bile diriltirler" dedi

KSK taraftarı  ölüyü diriltir

Korona virüs sebebiyle liglere verilen arada sporcular, sık sık sosyal medyada taraftarlarla buluşuyor. Pınar Karşıyaka’nın takım kaptanı Semih Erden ve milli oyuncusu Metecan Birsen de kulübün Youtube kanalında sporseverlerin sorularını yanıtladı. Semih Erden, NBA’de oynamanın stresi ve NBA izleyicileri hakkında gelen soruya “NBA tarih edilemez bir platform. Her basketbolcunun hayali. Ben hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Yeterli mi, tabii ki değil ama yaşadığımız sakatlıklar vs. buraya kadarmış. Tabii ki NBA taraftarının önünde oynamak inanılmaz bir şey. Basketbolu keyifli hale getiriyorlar. Orada biraz şova kaçan bir taraftar kitlesi var. Burada Karşıyaka taraftarı inanılmaz mesela ölüyü bile diriltiyorlar. Sonuçta çıkıp inanılmaz performanslar sergiliyorsunuz. Oynadığımız sezon boyunca bazı maçlarda hepimiz biliyoruz kötü başladığımız maçlarda inanılmaz skorlar elde ettik. Bu da güzel taraftarımızın bize verdiği ateşli destekten kaynaklanıyor” yanıtını verdi.

Metecan yoga yapıyor

Basketboldan uzak kaldığı süreci zorlu olarak nitelendiren Metecan Birsen ise, “Kendimi motive etmeye çalışıyorum, bireysel antrenmanlarımı evde sürdürüyorum. Onun dışında sürecin bitmesini bekliyorum. Onun dışında iyi geçen bir sezon vardı bizim adımıza, moral bozucu oldu bu süreç. Sezon boyunca antrenman ve maç sayısı fazla olduğu için kendimize pek vakit ayıramıyorduk. Bu süreçte kendimize daha fazla vakit ayırma şansımız oldu. Ben de Yoga’ya başladım, kız arkadaşımla birlikte lego yapmaya başladık. Onun dışında Netflix dizilerini takip ediyoruz. Tabii ki sıkılıyoruz. Tüm basketbol severler, biz de dahil olmak üzere salonlara dönmek istiyoruz. Artık bitmiş bir sezon var, önümüzdeki sezona sağlıkla başlamayı umuyorum ben de.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER