KSK artık Bornova'da oynayacak

Karşıyaka Spor Kulübü, gelecek sezon maçlarını Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda oynamak için Bornova Belediyesi ile protokol imzaladı.

KSK artık Bornova'da oynayacak

Uzun yıllardır stadyum sıkıntısı yaşayan ve maçlarını çoğunlukla 51 bin kişilik İzmir Atatürk Stadyumu’nda oynayan Karşıyaka, bu sorununa geçici de olsa çözüm buldu. Karşıyaka Spor Kulübü, Bornova Belediyesi ile gelecek sezon maçlarını Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda oynamak için anlaşma sağladı. Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’u makamında ziyaret ederek ilgili protokolü imzaladı. Büyükkarcı, imzanın ardından Başkan İduğ’a Karşıyaka forması hediye etti ve göstermiş olduğu cömert davranış ve desteği için teşekkür etti.

Bornova, Karşıyaka’ya kalabilir

Şu anda TFF 1. Lig’de mücadele eden Altınordu ve Altay’a ev sahipliği yapan Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu, 9 bin kişilik kapasitesi ve sahaya yakınlığı ile ön plana çıkıyor. Gelecek sezon açılması planlanan Alsancak Stadyumu’nun da devreye girmesiyle birlikte Altay ve Altınordu takımlarının maçlarını Alsancak Stadyumu’nda oynaması bekleniyor. Buna göre gelecek sezon Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nu tek başına kullanabilecek olan Karşıyaka’nın, taraftarının desteğiyle birlikte bu stadyumda rakiplerini daha baskılı bir ortamda ağırlaması hedefleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tam 35 Goztepeli
Tam 35 Goztepeli - 2 hafta Önce

Hey ksk o stad bizim için çok değerli Sakin o stadın bir yerine buçuk mucuk ksk yazmayın birde efendi gelin efendi gidin yoksa çok pis dayaklar yersiniz Orası Goztepenin mekanıdır Heran bir yerden Goztepeli cikar

Tam 35 Goztepeli
Tam 35 Goztepeli - 2 hafta Önce

Hey ksk düne kadar biz orda oynarken kümeste oynuyorlar dedin sen şimdi o kumeste oynuyacaksin ama o stadı dolduramutacaksin Sana halı sahadaki 10 kişilik grubun yeter Altayi alana ksk bedava Haydi gel kampanyaya

SIRADAKİ HABER