Karşıyaka'da Işıldar adaylık çalışmalarında

TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'taki Play-Off finalinde Turgutluspor'a penaltı atışlarında yenilip 2'nci Lig'e dönüş hedefini üst üste ikinci kez ıskalayan Karşıyaka'da, kongre kulisleri yeniden hareketlendi.

Karşıyaka'da Işıldar adaylık çalışmalarında

Son 2.5 yıldır koltukta oturan Başkan Turgay Büyükkarcı'nın yeniden adaylığını açıkladığı, eski başkanlardan Cenk Karace'nin camiadan bir kesimin talebi ve Karşıyaka Belediyesi'nin desteğiyle adaylığa ikna edilmeye çalışıldığı Kaf-Kaf'ta Serdar Işıldar da adaylık için temaslarda bulunuyor. Kulüpte Mutlu Altuğ döneminde 2016-17 ve 2017-18 sezonlarında basketbol şube başkanlığı yapan Işıldar, o dönem Turgay Büyükkarcı'nın şube başkanlığından alınmasıyla göreve gelmişti.

Temas halinde

Ekibiyle birlikte şu an için gelişmeleri takip ettiklerini belirten Serdar Işıldar, "Henüz liste çıkarma kararı vermedik ama birçok kesimle temas halindeyiz. Ciddi bir talep var. Kulübün öncelikli sorunu futboldaki transfer yasağı. Bunun nasıl kalkabileceğini, futbola ciddi bir sponsor bulmayı konuşuyoruz. Mevcut yönetimin emeğini göz ardı etmeyiz, önlerini kesmeyi düşünmeyiz. İcraatlarını beğenen veya beğenmeyenler olabilir. Camiada fikir birliği olursa ihtiyaç durumunda adaylık için çıkarız. Bizim tek derdimiz kulüp için faydalı işler yapan insanların yönetimde olması. Daha önümüzde çok vakit var. O zamana kadar görüşmeler yaparak gelişmelere bakacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92